Poloha a dosažitelnost

Penzion Hamerská jizba leží v Nových Hamrech. Snadná dosažitelnost z Karlových Varů, cca 20km. Vlakové nádraží v blízkosti.

  Vybavení a služby

Celková kapacita penzionu je až 30 míst v 7 pokojích s možností vícelůžkových přistýlek. Pokoje mají samostatné WC a sprchový kout, v penzionu je rozvod kabelové televize a možnost připojení k internetu. Naše restaurace (kuřácká a nekuřácká) nabízí širokou škálu teplých i studených pokrmů s řadou místních specialit. Rádi Vám zajistíme svatby, rodinné oslavy, společenské akce, firemní akce či školení. U hotelu je venkovní terasa a vlastní parkoviště. Trampolína, bazén, venkovní grill.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Nové Hamry leží 13km například od Božího Daru, který je na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem. Boží Dar je významným letním i zimním turistickým střediskem Krušných hor. Turisté sem míří hlavně kvůli ideálním podmínkám pro zimní i letní rekreaci. Naleznou tu hned několik sjezdovek, desítky km běžeckých stop, různě náročné stezky pro cyklisty či pěší. Za poznáním okolí BD lákají naučné stezky, několik muzeí a několik památek. Pro případ špatného počasí je možné navštívit nově otevřené aquacentrum v Jáchymově. Přijďte strávit aktivní dovolenou k nám do Nových Hamrů, odkud máte ideální polohu vyrazit na turistiku nebo lyžování. Nalezne te tu 6 sjezdovek a mnoho dalšího

Zpět


TOPlist
  Hamerská Jizba Nové Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hamerská Jizba
Ceník ubytování a stravování