Poloha a dosažitelnost

Na úpatí Krkonoš, v takzvané bráně hor, se v historickém centru města Trutnova nachází náš Grand Luxury Hotel. Umístění přímo na náměstí z našeho hotelu dělá nejlukrativnější a nejvyhledávanější hotel v okolí.

  Vybavení a služby

24 pokojů je tvořeno velmi stylově s důrazem na pohodlí klientů, až relaxační atmosféru a intimitu. Samozřejmostí každého pokoje je TV sat, sociální zařízení a Wifi. Klienty si hýčkáme saténovým povlečením. Celý hotelový komplex je propojen s luxusní stylovou restaurací, kde už jen vnímání prostoru s hudbou starých mistrů je velkým zážitkem. Menu vytváří šéfkuchař z čerstvých surovin bez glutamátu a chemických přidaných látek. Hotel v sobě skrývá ještě jednu unikátní část a tou je kavárna. Moderní prostředí naší kavárny se citlivě snoubí se vzpomínkou na nejluxusnější kavárny první republiky. Velmi dbáme na výběr top nealkoholických a alkoholických nápojů, a vlastní kávu Grand Luxury King a jemnější Grand Luxury Queen, podávané certifikovanou baristkou. Profesionální personál u nás mluví několika světovými jazyky a je vždy s úsměvem ochoten Vám vyjít vstříc a dopřát Vám v Grand Luxury Hotelu Trutnov, ten nejlepší možný zážitek. GL Hotel Trutnov není jen standardním hotelem poskytujícím omezené služby. Náročnost hotelových klientů se rok od roku neustále zvyšuje a my nezůstáváme stát. Pružně reagujeme na potřeby našich hostů a zajišťujeme pro ně jak individuální péči, tak pomoc při nenadálých problémech v rámci pobytu. Tvoříme i programy aktivit, které klienta vytrhnou z běžného života a obohatí o nové zážitky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Grand Luxury Hotel *** svým klientům nabízí širokou škálu aktivit během letních měsíců. Tyto aktivity pro Vás zajišťuje přímo hotel nebo naši smluvní partneři. Veškeré informace o aktivitách a objednávky zajišťuje hotelová recepce.

Zpět


TOPlist
  Grand Luxury Hotel Trutnov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Grand Luxury Hotel
Ceník ubytování a stravování