Poloha a dosažitelnost

Garni hotel Horské Špičky se nachází v turistickém rekreačním centru západních Krkonoš v malebném prostředí Rokytnice nad Jizerou. Město je výborně dostupné samozřejmě autem (z Harrachova, Semil, Jablonce nad Nisou atd.), ale také autobusem, ve městě se nachází hned několik autobusových zastávek.

  Vybavení a služby

Nově zrekonstruovaný Garni hotel Horské Špičky nabízí celkem deset krásných pokojů různého dispozičního řešení. Liší svojí velikostí, vnitřním uspořádáním a barevným provedením. Každý pokoj má i svůj název a žádný není identický. Pouze naši hosté mohou relaxovat v nově zřízeném wellness s finskou saunou, infrasaunou a relaxační místností s příjemnou hudbou a osvěžujícími nápoji. Můžete se také nechat okouzlit výhledem na Krkonoše přímo z naší venkovní terasy. V ceně pokojů je vždy zahrnuta výborná snídaně a odpolední svačina. V celém hotelu je pokrytí wifi, využití je bezplatné. Pro motoristy nabízíme zdarma parkování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V zimním období mohou naši hosté využít jeden z nejoblíbenějších lyžařských areálů Horní Domky - Lysá hora s druhou nejdelší sjezdovkou v ČR, který je vzdálen 800m od hotelu. Pro běžkaře je ideální nástupní místo na Krkonošskou magistrálu horní stanice lanové dráhy na Lysou horu ve výšce 1315m. Zastávka bezplatného ski-busu je vzdálena 150m od hotelu. V letním období se mohou naši hosté vydávat na pěší túry či cyklovýlety. Pro větší komfort letní turistiky je v provozu lanová dráha Horní Domky, kde převoz kol, kočárků a psů je zdarma. Lze využít i Krkonošské cyklobusy. Vedle toho Rokytnice nad Jizerou a její okolí nabízí celou řadu možností k dalším aktivitám (tenis, golf, lanová centra, ...).

Zpět


TOPlist
  Garni Hotel Horské Špičky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Garni Hotel Horské Špičky
Ceník ubytování a stravování