Dům 2+1

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází na konci Jáchymova, je v nadmořské výšce kolem 730 metrů. V blízkosti domu se dá zaparkovat auto. Silnice jsou celoročně sjízdné, několikrát denně protahované pluhy.
Vybavení a služby
Dům v přízemí předsíň, kuchyň s plným vybavením, 1.patro má nově zrekonstruovanou koupelnu s pračkou a wc, předsíň, obývák s Tv, možno v něm topit navíc krbovými kamny, užít si tak vůni dřeva, dřevo se dá dokoupit a ložnici s dvojlůžkem. V obýváku je PŘÍPADNĚ používaná rozkládací sedačka pro další 1 osobu. Dům je spíše koncipován pro 2 osoby. Dům má kotel a ústřední topení. Ložnice - dvojlůžko, obývák - krbová kamna, televize, SATELIT, sezení pro 4 osoby, koupelna - sprcha, pračka, žebřinové topení v koupelně pro sušení mokrých oděvů, plně vybavená kuchyň - lednice, mikrovlnka, sporák, rohová sedací souprava, atd. Dům - ústřední topení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Pizerie 100 metrů, obchod 400 metrů, v okolí několik restaurací, vleky Jáchymov několik set metrů od domu, NOVĚ OTEVŘENÁ SJEZDOVKA s 2.5km dlouhou sjezdovkou z Klínovce na konci Jáchymova!, Klínovec Loučná, Plešivec 8km, německé sjezdovky 9km, krásný bazén a sauna 1.5km v Jáchymově. Mimo zimu v okolí mnoho turistických tras.V Jáchymově je denně otevřený krásný lázeňský bazén, sauna, je tu kino, několik velmi pěkných restaurací, cukrárna, několik obchodů s potravinami, atd. Německo pro zajímavé nákupy 8km. Karlovy Vary v dosahu 15 minut autem. Silnice u domu je sjízdná i v zimě.
TOPlist