Chata Viktorka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata VIKTORKA je v 998m n.m. má ideální polohu v samém srdci Krkonošského národního parku na vrcholcích našich nejvyšších českých hor a tím je vhodná pro dovolenou v jakoukoliv roční dobu s bezkonkurenčním výhledem na Sněžku, Studniční horu a údolí města Pece pod Sněžkou a to zejména z restaurace a terasy, tak i z pokojů. Penzion se nachází přímo na sjezdovce se čtyřmi vleky, konkrétně mezi lyžařskými vleky Zahrádky a Zahrádky II uprostřed svahu. Pro běžkaře je tu Krkonošská magistrála cca 200m od penzionu - penzion v zimě není dostupný autem, je třeba parkovat na centrálních parkovištích a na penzion pokračovat individuálně, nebo sněžnými vozidly taxi. V létě pak má penzion ideální polohu pro veškeré pěší a cyklistické výlety do nejbližšího okolí za krásami přírody, hor a provozováním Nordic walkingu. V létě dojedete autem až k penzionu po zpevněné komunikaci. Po celý rok do Pece jezdí mnoho autobusových spojů, případně vlakem do Svobody nad Úpou a pak dále opět autobusem.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v pokojích STANDARD vybavené vlastní koupelnou s wc, nebo levnější variantu ECONOMY a tyto pokoje mají společnou koupelnu a wc na chodbě. Součástí vybavení penzionu je dětský koutek, stolní fotbálek, TV sat, WiFi free a restaurace s barem. K zapůjčení jsou společenské hry a celý penzion i restaurace s barem jsou NEKUŘÁCKÉ. V zimním období si v restauraci můžete pochutnat na celé řadě domácích pokrmů české i mezinárodní kuchyně a v baru si vybrat ze širokého sortimentu tradičních i netradičních alkoholických a nealkoholických nápojů. V letních měsících je k dispozici pískoviště, trampolína, prolézačky, skluzavka, houpačky, mini lezecká stěna. Je možné také bezplatně zapůjčit badminton a petangue. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a v létě je možné snídat na slunné terase.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V centru Pece pod Sněžkou je sportovně zábavný Relax park, který nabízí první horskou bobovou dráhou v Čechách, dětské prolézačky Lemurie, jízdy na laně, skluzavky, nafukovací hrad a trampolíny. Hned vedle je sousedící Monkey park nabízející opičí dráhu. Dále je možné navštívit bowling, fitness, saunu, vnitřní krytý bazén, squash, ricochet, paintball, golfové hřiště (Mladé Buky), tenisové a nohejbalové hřiště, hřiště pro plážový volejbal. Je možné si také půjčit koloběžky a motokoloběžky. V létě je pak možné se svézt vyhlídkovým vláčkem a v nedalekém okolí je možnost větší adrenalinové zábavy jako je zorbing, tandemové seskoky padákem, paragliding a vyhlídkové lety nad vrcholky Krkonoš. V zimě samozřejmě kromě lyžování, běžkování a klasických zimních radovánek si lze objednat vyhlídkové jízdy rolbou, nebo sněžným skútrem, jízdu v saních s tažnými psy, ale také snowtubing. Pro příznivce nočního života jsou zde diskotéky a bary jak v centru města, tak i na sjezdovce.
TOPlist