PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata U Šveců

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská rodinná chata cca 500m od centra blízko sjezdovky Portášky s nádherným výhledem. V létě možnost parkování přímo u chaty cca 1500m po asfaltové cestě od hlavní silnice. 100m od objektu sjezdovka Portášky. V zimě doprava zavazadel skútrem naším smluvním partnerem.
Vybavení a služby
Pronajímáme 1.patro chalupy, celkem s 13 lůžky, jako apartmán nebo jednotlivé 2,3,4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost, plně vybavená kuchyňka, vstupní chodba s vyhřívaným botníkem. K dispozici WiFi, TV. Úschova lyží, kol v lyžárně. V létě možnost grilování na slunné terase.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata se nachází cca 100m od sjezdovky Portášky s třísedačkovou lanovkou a vlekem. Sjezdovka je součástí SkiResortu Černá Hora-Pec. Běžecké tratě, sáňkařská dráha a spousta dalšího vyžití. Síť sjezdovek je ideálně propojena SKIBUSy. V létě můžete využít bohatou síť cyklostezek, ideálním tipem pro výlet Herní krajina Pecka u horní stanice lanovky Velká Úpa, Stezka korunami stromů v Janských Lázních, pohodový výšlap na Sněžku a mnoho dalšího.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz