Chata U Huberta - Poloha, Služby, Okolí

Chata U Huberta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na rozhraní Krkonoš a Adršpašsko-Teplických skal. Autem z Trutnova směr Adršpach. První obec za Trutnovem na konci obce vlevo do zákazu vjezdu. Asi 200m od hlavní silnice.
Vybavení a služby
Vybavená kuchyňka (el.sporák, lednička, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s BTV-SAT a krbem, 3 ložnice (2/2, 1/3), 2x koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení na tuhá paliva, balkón. Volné prostranství, venkovní nadzemní bazén průměr 2m, zastřešené venkovní posezení, zahradní krb, zahradní nábytek, dětský koutek (pískoviště, houpačka, dětský domeček, ruské kuželky) a antukový tenisový kurt. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. Dětský koutek a tenisový kurt společný s objektem u Matěje (druhý objekt majitele).WIFI

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, koupaliště 500m, aquapark v Trutnově 8km (tobogán 107m dlouhý, skluzavka, vyhřívané laguny, vířivky, plážový volejbal), vodní nádrž Rozkoš 38km (tobogán, minigolf, kino, půjčovna loděk, šlapadel, windsurfingů, potápění, jachting, rybolov). Nejbližší lyžařský vlek 1km, lyžařské středisko Petříkovice (2 vleky, noční lyžování, úmělé zasněžování, půjčovna lyží), skiareál Janské Lázně 25km (kabinová lanová dráha na Černou Horu) - ideální lyžařské terény, v okolí lyžařská škola, půjčovna lyží, sjezdovky s nočním lyžováním, umělým zasněžováním, veškeré služby pro lyžaře, další lyžařská centra Krkonoš - Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Benecko. Turistika a cykloturistika po okolí. Krásná turistika v Adršpašsko-teplických skalách a Broumovských skalách (skalní útvary, jezírka, lodičky), Broumovské stěny, Laudonovy valy, Kovářova rokle, Babiččino údolí (muzeum Boženy Němcové, Staré bělidlo, Viktorčin splav), pevnost Dobrošov.
Nabízíme také ubytování v našem druhém objektu Chalupa U Matěje
TOPlist