Chata Terezka - Poloha, Služby, Okolí

Chata Terezka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata v klidné oblasti, ale zároveň s blízkou dostupností ke strategickým místům. Důležitě vzdálenosti: lyžařský areál Studenov: 800m • lyžařský areál Lysá (Horní domky): 1500m • běžecké tratě U Kapličky: 100m • restaurace: 300m • náměstí - centrum: 800m
Vybavení a služby
Chalupa TEREZKA - chalupa roubeného typu je ideální pro rodinnou rekreaci nebo menší skupiny. Tato chalupa je také po celkové rekonstrukci. Nabízíme pouze celou chalupu. Kapacita této chalupy je 4-6 míst. V chalupě je koupelna se sprchovým koutem a vanou, kuchyňka, šatní místnost a společenská místnost s krbem. V chaloupce jsou umístěny dva televizory se satelitním přijímačem. Chaloupka nabízí pro letní část rekreace i venkovní posezení s krbem, klouzačku a pískoviště. V této chaloupce je možné parkování ve vlatní garáži. Topení je centrální plynové. V ceně jsou lužkoviny, wifi internet a spotřeba elekřiny, zemního plynu a vody.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou nabízí kromě zimního sportovního vyžití také mnohé z letních aktivit jak u nás tak i v blízkém okolí. K celoročním sportovním aktivitám patří bowling a kuželky. Můžete u nás využít tenisové a volejbalové kurty nebo si zahrát fotbal na zatravněném fotbalovém hřišti. Pro milovníky rychlých kol jsou připraveny motokáry nebo koloběžky. Sportovní hala nabízí dvě tělocvičny a posilovnu. V zimních měsících Vás zláká snowtubing nebo vyjížďky na saních. Vyznavači adrenalinových sportů si přijdou na své při raftingu či paraglidingu nebo při návštěvě lanového centra. Koupaliště a bazény najdete v našem blízkém okolí.
TOPlist