Chata Pohoda - Prkenný Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Prkenný Důl (německy Brettgrund) je vesnice, část města Žacléř v okrese Trutnov. Nachází se asi 2 km na jih od Žacléře. Královehradecký kraj. U objektu jsou 3 parkovací místa
Vybavení a služby
Vybavení chaty: V přízemí chaty se nachází velká společenská místnost s krbem, sedací souprava, Odpočinkový koutek s pohodlnými křesly, TV, satelit, gramofon, radio, internet - WIFI. Jídelní kout, plně vybavená kuchyň, sporák s varnou deskou, velká lednice, mrazák, mikrovlná trouba, toustovač, topinkovač, varná konvice, ruční mixer, remoska Stravování: Je možné si samostatně vařit v objektu, kde je plně vybavená kuchyň, nebo v některé restauraci nedaleko chaty. „Restaurace Zelený mlýn, Bret, “ Uvedené restaurace jsou ve vzdálenosti 100 - 500 m. Další restaurace jsou v městě Žacléř, které se nachází 2km od chaty. Zde je také velmi dobře zásobený obchod „Otesánek“.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski Park Family / Lyžařské středisko Arrakis, Žacléř - Prkenný Důl / Rozhledna Eliška / Ski Areál Mladé Buky / SkiResort - Svoboda nad Úpou / Skiareál Petříkovice / Hrad a zámek Trutnov / SkiResort - Pec pod Sněžkou / Rozhledna Stezka korunami stromů Krkonoše / Slavětínská rozhledna / Rozhledna na Černé hoře / SkiResort - Velká Úpa / Lyžařský vlek Radvanice / SkiMu areál Malá Úpa / Zřícenina hradu Adršpach / SkiResort - Černý Důl / Zámek Adršpach / Rozhledna Hnědý vrch / Dřevěná kaple sv. Vavřince na Sněžce / Rozhledna Čáp / Skiareál Ski Family Dolní Dvůr / Zřícenina hradu Skály (Bischofstein) / Rozhledna Lenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz