Chata pod Lípou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme celoroční ubytování pro 20 osob. Jedná se o útulný rodinný dům, který lze rozdělit na dva samostatné apartmány: A pro 6-8 osob, B 8-12 osob každý se samostaným vchodem nebo lze využít jako celek (apartmány lze propojit).
Vybavení a služby
Přízemní apartmán A zahrnuje: 2 ložnice (po 4 lůžkách), samostatně plně vybavenou kuchyň s velkým jídelním stolem. Kuchyň nová po rekonstrukci. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Z obývacího pokoje je možné vyjít přímo do zahrady, kde je umístěn vyhřívaný bazén, vířivka (v letním období), pergola a dětské hřiště. Apartmán B se nachází v prvním patře a zahrnuje: 4 vybavené ložnice (2x3 lůžka, 1x4 lůžka a 1x2 lůžka). Velká prostorná komfortně vybavená kuchyň (např. myčka)s velkým jídelním stolem pro 12 osob. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem. K dispozici je samostatné WC. Ložnice jsou navíc vybaveny sedacími soupravami se stolky. Celý dům je vytápěn plynovým topením. Parkování přímo u objektu. K dispozici je zahrada s vyhřívaným bazeném, vířivkou (v letním období) a posezením pod pergolou. Návštěvníci mohou využít gril, stolní tenis, šipky, trampolínu, houpačky a další sportovní vybavení pro děti. Celý objekt je kompletně oplocen, zahrada je od okolí oddělena vysokým živým plotem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malá krkonošská obec Horní Branná leží 4km jihozápadně od Vrchlabí a na druhou stranu 4km od Jilemnice. Obchody a restaurace jsou přímo v Horní Branné. Letní období: Okolí je vhodné pro cykloturistiku (cyklistické stezky), v obci je Zámek, Hrobka Harrachů, dále lze využít tenisové kurty, fotbalové hřiště, v zimě kluziště. V obci jsou 2 obchody s potravinami, pošta, obecní úřad, 3 restaurace. Nejbližší krytý bazén - Jilemnice 4 km, Aquapark - Špindlerův Mlýn 15 km. Zimní období: Ideální pro běžecké lyžování, v místě běžecké trasy (dále Jilemnice, Mísečky, Špindlerův Mlýn). Nejbližší vlek Herlíkovice (4km), Vítkovice - Aldrov (10km), Benecko (10km), Špindlerův Mlýn (20km). Krytý bazén o délce 25m, vzdálen 4km v Jilemnici. Vzdálenosti od objektu: autobusová zastávka (0,4km) vlaková zastávka (1km), samoobsluha, pošta (0,4km), restaurace (0,3km), hřiště, tenisové kurty, kluziště v případě mrazu (0,4km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz