Poloha a dosažitelnost

Nabízíme celoroční ubytování pro 20 osob (+ 6 přistýlek). Jedná se o útulný rodinný dům, který lze rozdělit na dva samostatné apartmány: A pro 6-8 osob, B 8-12 osob každý se samostaným vchodem nebo lze využít jako celek (apartmány lze propojit).

  Vybavení a služby

Přízemní apartmán A zahrnuje: 2 ložnice (po 4 lůžkách), samostatně plně vybavenou kuchyň s velkým jídelním stolem. Koupelna je vybavená rohovou vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Z obývacího pokoje je možné vyjít přímo do zahrady, kde je umístěn bazén, pergola a dětské hřiště. Apartmán B se nachází v prvním patře a zahrnuje: 4 vybavené ložnice (2x3 lůžka, 1x4 lůžka a 1x2 lůžka). Velká prostorná komfortně vybavená kuchyň (např. myčka)s velkým jídelním stolem pro 10 osob. Koupelna je vybavená rohovou vanou a sprchovým koutem. K dispozici je samostatné WC. Ložnice jsou navíc vybaveny sedacími soupravami se stolky. Celý dům je vytápěn plynovým topením. Parkování přímo u objektu. K dispozici je zahrada s vyhřívaným bazeném a posezením pod pergolou. Návštěvníci mohou využít gril, ping pongový stůl, šipky, trampolínu, houpačky a další sportovní vybavení pro děti. Celý objekt je kompletně oplocen, zahrada je od okolí oddělena vysokým živým plotem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Malá krkonošská obec Horní Branná leží 4km jihozápadně od Vrchlabí a na druhou stranu 4km od Jilemnice. Obchody a restaurace jsou přímo v Horní Branné. Letní období: Okolí je vhodné pro cykloturistiku (cyklistické stezky), v obci jsou tenisové kurty, hřiště. Zimní období: Ideální pro běžecké lyžování, v místě běžecké trasy (dále Jilemnice, Mísečky, Špindlerův Mlýn). Nejbližší vlek Herlíkovice (4km), Vítkovice - Aldrov (10km), Benecko (10km), Špindlerův Mlýn (20km). Krytý bazén o délce 25m, vzdálen 4km v Jilemnici. Vzdálenosti od objektu: autobusová zastávka (0,4km) vlaková zastávka (1km), samoobsluha, pošta (0,4km), restaurace (0,3km), hřiště, tenisové kurty, kluziště v případě mrazu (0,4km).

Zpět


TOPlist
  Chata pod Lípou Horní Branná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata pod Lípou
Ceník ubytování a stravování