Chata Pod lipami a apartmány Helas

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Chata pod lipami je penzion s celoročním provozem který se nachází v krásné oblasti západních Krkonoš ve výšce 680 m.n.m. v Rokytnici nad Jizerou. Pro svou příznivou polohu je penzion v létě ideálním výchozím místem pro horskou turistiku a nordic walking, v zimním období pro lyžařské sporty. V blízkosti se nachází čtyřsedačková lanová dráha na Lysou horu s letním a zimním provozem, jejíž trať je 2km dlouhá s příjezdem přímo k domu. Penzion vlastní 250m dlouhý lyžařský vlek (pro ubytované hosty zdarma). Další lyžařské vleky naleznete v blízkosti. Pro běžkaře je zde široká nabídka upravených tratí. Penzion Chata pod Lipami je velmi vhodný nejen pro ozdravné pobyty, podnikové rekreace, školy v přírodě, pobyty důchodců, školení, svatby, srazy, ale i pro klidnou rodinnou dovolenou, kde zajisté oceníte úžasný výhled na Krkonoše a vychutnáte si klid a sílu hor. APARTMÁNY HELAS – Rokytnice nad Jizerou jsou umístěny v novém, moderním rekreačním centru Horní náměsti, který je hlavním východiskem pro všechny druhy zimních i letních sportů v této oblasti. Rekreační centrum tvoří 11 domů s podloubím s obchody a službami, vystavěných v alpském stylu a tvořících ucelené soběstačné náměstí.
Vybavení a služby
V letním období poskytuje okolí penzionu mnoho možností pro pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření. V areálu je Vám k dispozici vlastní venkovní bazén 4x8m, stolní tenis, ruské kuželky, ale i vybudované hřiště. V penzionu je pro Vás připraven biliár, stolní hry, dvě televize, video a satelit. Za špatného počasí můžete v městečku navštívit sportovní halu, bowling, ale i mnoho malých hospůdek, barů a diskoték... Nově možnost půjčovna horských kol a čtyřkolek !!! Nabízíme Vám ubytování v příjemně zařízených pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. Třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje, ale i šesti lůžkové pokoje jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi. Polopenze s obsluhou či plná penze je pro Vás zajištěna ve dvou jídelnách restauračního typu, pro školení můžeme nabídnout salónek pro cca 20 osob. Samozřejmostí je poskytnutí vegetariánského stravování a nám dostupných diet. V létě zajisté oceníte posezení na venkovní terase s obsluhou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě máme pro Vás připravené odpolední posezení u kávy a koláče. Dále je Vám k dispozici stylový bar s chutnými pokrmy a la carte a lahodnými nápoji. Dále penzion nabízí bezdrátové připojení WiFi a možnost bezlepkové stravy (dle domluvy) Parkování – v létě je zajištěno přímo u penzionu, v zimě na centrálním placeném hlídaném parkovišti dle kapacity u hotelu Starý Mlýn (cca 10 min chůze od chaty), nebo na nehlídaném parkovišti (vyhrazeném pro penzion) za 100,- Kč/den V zimním období pro Vás rádi zajistíme odvoz zavazadel sněžným skůtrem - od 14,00 do 15,30 hodin zdarma.
TOPlist