Poloha a dosažitelnost

Chata Plešivka v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7km západně od Jáchymova.

  Vybavení a služby

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 17 osob v 5 ložnicích. Ložnice a pokoje: Možno využít celý objekt pro větší skupinu nebo oddělit přízemí a první patro. V přízemí 3 ložnice, kuchyňka a obývací prostor, společenská místnost. První patro 2 ložnice, kuchyně s jídelním koutem. V přízemí se nachází 2x třílůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, v prvním patře 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový pokoj. Sociální zařízení: Přízemí - 2x sprchový kout s WC na pokoji.První patro - 1x koupelna s WC, 1x samostatné WC. Vytápění: Plynový kotel, v přízemí podlahové topení a krbová kamna, v patře radiátory. Doprava, parkování: Bezproblémový příjezd i v zimě, parkování u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Ideální výchozí bod pro aktivní dovolenou - pěší, cyklo a běžko - turistika (Krušnohorská magistrála), lyžování (Plešivec 1km, Pernink 2km, Boží Dar 10km, Neklid 12km, Klínovec 15km)! Při dobrých sněhových podmínkách lze dojet na plešiveckou lanovku na lyžích!!! V blízkosti Jáchymov, Karlovy Vary, Loket, ... Lanové centrum Plešivec, aquapark Jáchymov.

Zpět


TOPlist
  Chata Plešivka Abertamy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Plešivka
Ceník ubytování a stravování