Chata Plešivka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Plešivka v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7km západně od Jáchymova.
Vybavení a služby
Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 17 osob v 5 ložnicích. Ložnice a pokoje: Možno využít celý objekt pro větší skupinu nebo oddělit přízemí a první patro. V přízemí 3 ložnice, kuchyňka a obývací prostor, společenská místnost. První patro 2 ložnice, kuchyně s jídelním koutem. V přízemí se nachází 2x třílůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, v prvním patře 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový pokoj. Sociální zařízení: Přízemí - 2x sprchový kout s WC na pokoji.První patro - 1x koupelna s WC, 1x samostatné WC. Vytápění: Plynový kotel, v přízemí podlahové topení a krbová kamna, v patře radiátory. Doprava, parkování: Bezproblémový příjezd i v zimě, parkování u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální výchozí bod pro aktivní dovolenou - pěší, cyklo a běžko - turistika (Krušnohorská magistrála), lyžování (Plešivec 1km, Pernink 2km, Boží Dar 10km, Neklid 12km, Klínovec 15km)! Při dobrých sněhových podmínkách lze dojet na plešiveckou lanovku na lyžích!!! V blízkosti Jáchymov, Karlovy Vary, Loket, ... Lanové centrum Plešivec, aquapark Jáchymov.
TOPlist