Chata na Vyhlídce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v centru obce Strážné v Krkonoších (poblíž města Vrchlabí). K chalupě se lze dostat autobusem nebo autem. Parkovací místa jsou přímo pod chalupou.
Vybavení a služby
Čtyři samostatné apartmány s vlastním vchodem. Apartmány jsou tři třílůžkové s možností dvou přistýlek a jeden dvoulůžkový bez přistýlky (lůžkoviny jsou zajištěny v každém apartmánu pro 5 osob). Každý apartmán má vlastní kuchyňku se sporákem, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a nadobím. Součastí apartmánu je sociální zařízení, sprchový kout, umyvadlo, TV, SAT a rádio. vlastní Vytápění je centrální a užitková voda je vyhřívana bojlerem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa je v blízkosti lesa na klidném místě, vhodné pro rekreaci všech věkových kategorií. Rekreační chalupa se nachází v centru lyžařského střediska s překrásným výhledem do okolí (Černá hora). Lyžařské vleky jsou vzdáleny přibližně 150m od chaty. Lyžařské vybavení lze zapůjčit u vleku v půjčovně. V lyžařském areálu je možnost občerstvení. V blízkosti chalupy se nachází obchod s potravinami a restaurace (150m). Správce objektu bydlí v přízemí rekreační chalupy, v bytě s vlastním vchodem. Objekt lze pronajmout jako samostatné apartmány nebo jako celou chatu. V okolí jsou běžecké trasy a cyklostezty. Prostředí je vhodné pro vysokohorskou turistiku.
TOPlist