Chata Na konci světa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám celoroční ubytování v nádherné oblasti Krkonoš, v panensky nedotčené přírodě mimo veškerý ruch civilizace, přesto se vším potřebným komfortem. Naše roubenky se nachází v katastru obce Pec pod Sněžkou s výbornou dostupností, na rozsáhlém privátním pozemku lokality Severka, v nadmořské výšce 1047m! Místo je vhodné pro lyžaře, skialpinisty, cyklisty, turisty, aktivní sportovce, rodiny s dětmi i pro seniory. Možnost pronájmu jednotlivých pokojů i celého objektu, vhodné pro rodiny, skupiny, terapeutické pobyty, firemní pobyty). V letních měsících příjezd autem až k chalupě, v zimě taxi rolba, taxi skutr.
Vybavení a služby
Chaloupka Na konci světa je částečně roubená, vybavena masivním dřevěným nábytkem a má velmi příjemnou horskou atmosféru, kterou umocňují nádherné výhledy do okolí, včetně přímého výhledu na Sněžku. Ubytování je vhodné pro ty, kdo mají k horám vztah a ocení útulné pokojíky a polohu chaloupky, která je na samotě, přesto je to na sjezdovku kousek. Hned nad chatou vede stezka směřující na Boudu na Rozcestí. Pokojíky jsou vybaveny na míru, koberce, nové postele, nové matrace. Úložné prostory, nové dveře i obložení. • Vybavení chalupy: 4 pokoje v patře pro 2-4 osoby (někde možnost přistýlky), 1 pokoj v přízemí (4 lůžkový) - vhodný pro jednorázový nocleh, 2x rozkládací gauč, dále: společenská místnost, kuchyně s posezením, dětská postýlka, rychlovarné konvice, sporák, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, el. bojler pro ohřev vody, pračka, koupelny a sprchy muži/ženy, 3x WC, rádio, DVD, wifi, ohniště, 3x parking, lyžárna, kolárna. Služby dále: správce, povlečení, ručníky.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: 900m sjezdovka Hnědý vrch-Bramberk - červená a černá, odtud návaznost do celého skiareálu + skibus a rolba bus na skiareál Černá hora. 700m dětský vlek poma - v provozu při dobrých sněhových podmínkách. Lyžování ve SkiResortu Pec pod Sněžkou (11km sjezdovek, freestyle park), bobová dráha dlouhá 900m - Snowtubing - jízda v ledovém korytu na gumovém člunu, půjčovna lyží, lyžařské školy, dětské vleky, cvičné loučky. Běžecké trasy - za dveřmi a dál, milovníci bílé stopy jistě nepřijdou zkrátka - Krkonošská magistrála. Skialpinismus. • Léto: Koupání - bazén hotel Energetik, krytý bazén hotel Horizont Pec pod Sněžkou, přírodní koupaliště Vrchlabí, Čistá, letní koupaliště aquapark Trutnov, Aquapark Karpacz Tropikana PL s výhledem na Sněžku a mořskými vlnami. Pěší výlety - Bouda na rozcestí, Rozhledna Hnědý vrch, Liščí hora, Lyžařská bouda, Výrovka, Luční, Kolínská bouda, Richterovy boudy, Jelenní louky, Pec pod Sněžkou a mnohé další. Turistika pro horaly: Sněžka, Černá hora
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz