Chata Na konci světa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám celoroční ubytování v nádherné oblasti Krkonoš, v panensky nedotčené přírodě mimo veškerý ruch civilizace, přesto se vším potřebným komfortem. Naše roubenky se nachází v katastru obce Pec pod Sněžkou s výbornou dostupností, na rozsáhlém privátním pozemku lokality Severka, v nadmořské výšce 1047m! Místo je vhodné pro lyžaře, skialpinisty, cyklisty, turisty, aktivní sportovce, rodiny s dětmi i pro seniory. Možnost pronájmu jednotlivých pokojů i celého objektu, vhodné pro rodiny, skupiny, terapeutické pobyty, firemní pobyty). V letních měsících příjezd autem až k chalupě, v zimě taxi rolba, taxi skutr.
Vybavení a služby
Chaloupka Na konci světa je částečně roubená, vybavena masivním dřevěným nábytkem a má velmi příjemnou horskou atmosféru, kterou umocňují nádherné výhledy do okolí, včetně přímého výhledu na Sněžku. Ubytování je vhodné pro ty, kdo mají k horám vztah a ocení útulné pokojíky a polohu chaloupky, která je na samotě, přesto je to na sjezdovku kousek. Hned nad chatou vede stezka směřující na Boudu na Rozcestí. Pokojíky jsou vybaveny na míru, koberce, nové postele, nové matrace. Úložné prostory, nové dveře i obložení. • Vybavení chalupy: 4 pokoje v patře pro 2-4 osoby (někde možnost přistýlky), 1 pokoj v přízemí (4 lůžkový) - vhodný pro jednorázový nocleh, 2x rozkládací gauč, dále: společenská místnost, kuchyně s posezením, dětská postýlka, rychlovarné konvice, sporák, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, el. bojler pro ohřev vody,pračka, koupelny a sprchy muži/ženy, 3x WC, rádio, DVD, wifi, ohniště, 3x parking, lyžárna, kolárna. Služby dále: správce, povlečení, ručníky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: 900m sjezdovka Hnědý vrch-Bramberk - červená a černá, odtud návaznost do celého skiareálu + skibus a rolba bus na skiareál Černá hora. 700m dětský vlek poma - v provozu při dobrých sněhových podmínkách. Lyžování ve SkiResortu Pec pod Sněžkou (11km sjezdovek, freestyle park), bobová dráha dlouhá 900m - Snowtubing - jízda v ledovém korytu na gumovém člunu, půjčovna lyží, lyžařské školy, dětské vleky, cvičné loučky. Běžecké trasy - za dveřmi a dál, milovníci bílé stopy jistě nepřijdou zkrátka - Krkonošská magistrála. Skialpinismus. • Léto: Koupání - bazén hotel Energetik, krytý bazén hotel Horizont Pec pod Sněžkou, přírodní koupaliště Vrchlabí, Čistá, letní koupaliště aquapark Trutnov, Aquapark Karpacz Tropikana PL s výhledem na Sněžku a mořskými vlnami. Pěší výlety - Bouda na rozcestí, Rozhledna Hnědý vrch, Liščí hora, Lyžařská bouda, Výrovka, Luční, Kolínská bouda, Richterovy boudy, Jelenní louky, Pec pod Sněžkou a mnohé další. Turistika pro horaly: Sněžka, Černá hora
TOPlist