Chata Matyáš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází 3km od obce Jáchymov, v dojezdové vzdálenosti od Klínovce, Božího Daru a Plešivce. Chata je dostupná autem a pravidelnou autobusovou linkou. Okolí je hornaté a lesnaté, v létě svádí k příjemným tůrám, v zimě je možné využít možností nedalekých oblíbených lyžařských středisek. V dojezdové vzdálenosti možnost nákupů v Německu (cca 30km) a návštěva vyhlášeného akvaparku Marienberg.
Vybavení a služby
Chata je plně vybavená, součástí je sdílená kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Sprchový kout a dvě toalety jsou samozřejmostí. V objektu se nachází společenská místnost s televizí a stolními hrami. Chata disponuje připojením WiFi. Na oplocené, udržované zahradě je možnost příjemného posezení s grilováním, zahradními hrami a výhledem na lesy a okolní vrchy. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí se nachází vyhledávané přírodní památky Popovská hora, Mrtvý rybník, Božidarské rašeliniště, Kamemcové jezero, Rotava, hrad Loket, Abertamy, Červená jáma a další. Díky výhodnému umístění je možnost lyžování v oblíbených zimních centrech Boží Dar, Neklid, Klínovec a Plešivec, vše v dojezdové vzdálenosti od chaty. V přímém okolí chaty se nachází možnosti stravování v podobě tradiční české kuchyně, ale také burgerové bistro. Možnost zapůjčení jízdních kol přímo na Mariánské a sjezdových koloběžek a kol na Klínovci. Jáchymov nabízí možnosti koupání v krytém bazénu, v Klášterci nad Ohří (cca 30km) akvapark.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz