Chata Jestřabí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na hranicích Krkonošského národního parku na okraji horské obce Jestřabí v Krkonoších. Obec Jestřabí v Krkonoších se rozkládá v nadmořské výšce 780m n.m. v těsném sousedství rekreačního střediska Vítkovice v Krkonoších. Ve vesnici je sjezdovka s pomou. V blízkosti je Skiareal Aldrov - čtyřsedačková lanovka, Vurmovka- kotva, sjezdovka vhodná pro děti! Ski Areál Špindlerův mlýn - Horní Mísečky/Medvědín je vzdálen cca 9km. Rokytnice je vzdálena cca 10km. Osada Rezek je vzdálena 4km, Dvoračky cca 8 km.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v 10 pokojích v celkové kapacitě 33 lůžek (2-4 lůžkových) s možností vlastního vaření. 4 pokoje mají sociální zařízení a kuchyňský kout s chladničkou na pokoji. 3 pokoje mají vlastní sociální zařízení na pokoji a společnou kuchyň s jídelnou. 3 pokoje mají sociální zařízení mimo pokoj. Satelitní televize k dispozici ve společenské místnosti. K dispozici je stolní fotbal. Na chatě je k dispozici společná kuchyň, jídelna-společenská místnost, menší společenská místnost s fotbálkem, sklípek, posezení ve vestibulu chaty u krbových kamen. Připojení k internetu přes WIFI. Možnost poskytnutí velkých hrnců pro hromadné vaření. Sušárna bot, lyžárna. Na chatě je možnost vlastního vaření a konzumace vlastních dovezených potravin a nápojů. Parkoviště zdarma u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Překrásné prostředí pro milovníky přírody umožňuje v letních měsících pěší tůry či vyjížďky na horských kolech. V zimním období jsou zde výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. V místě jsou 3 sjezdovky v dosahu cca 400-1200m od chaty vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Ski Areál Špindlerův mlýn - Horní Mísečky/Medvědín je vzdálen cca 9 km. Zde jsou k dispozici lyžařské vleky a lanovka Špindlerův Mlýn-Medvědín, která má horní stanici ve výšce 1235m n.m. a délku sjezdovky 2km. Doporučujeme běžeckou tůru Rezek - Dvoračky - Labská Bouda a zpět. Na letišti a podél cesty na Rezek je louka, kde se jezdí na snowkitingu. V blízké obci Poniklá je možnost zahrát si squash, v létě nekrytý bazén, kuželková dráha. V Jilemnici jsou k dispozici krytý bazén, tenisové kurty (jen v létě).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz