Chata Javorka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na okraji obce Pernink 100m od lyžařského areálu Velflink v centru Krušných hor. Dostupnost do obce je výborná jak autem nebo autobusem, tak i vlakem. Nový skiareál Plešivec je od nás vzdálený 3km.
Vybavení a služby
Nabízíme pronájem celé chaty. Jedná se o 1x 5 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením,1x 4 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, 1 x 5 lůžkový pokoj, 2 x 4 lůžkový pokoj a 1 x 2 lůžkový pokoj. V objektu se nachází společná koupelna se sprchou a WC a 2x WC na mezipatře. K dispozici je dále plně vybavená kuchyň (2lednice, myčka, trouba, sporák, sada nádobí pro 24 osob, mikrovlná trouba, kávovar) a prostorná společenská místnost s posezením pro 24 osob, gauč, dětský koutek, krbová kamna. U objektu je parkování pro 7 aut a pečlivě oplocený zatravněný pozemek se starým javorem. K dispozici je zastřešená pergola s posezením a grilem. Na zahradě je dále dětské hřiště s pískovištěm, klouzačkou a houpačkami.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí chaty vybízí k celoročním sportovním aktivitám. V zimě můžete přímo před chatou nastoupit do běžecké stopy nebo jít lyžovat na 100 metrů vzdálený vlek. Milovníci adrenalinu si přijdou na své při snowkitingu na rozlehlých krušnohorských pláních. Jaro, léto a podzim se nesou v duchu horské cyklistiky nebo turistických výletů. Pokud Vás omrzí drsná horská příroda, můžete relaxovat v 10km vzdálených Lázních Jáchymov nebo vyrazit za kulturou do Karlových Varů (20km). V obci se nachází několik restaurací a hospod,2plně vybavené obchody, kino, vinotéka.
TOPlist