Chata Horní Lánov - Poloha, Služby, Okolí

Chata Horní Lánov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská obec Lánov se nachází u turisticky nejnavštěvovanějšího města Vrchlabí, uprostřed Krkonoš mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou. Leží podél toku Malého Labe, které přitéká od severu ze sousední horské obce Dolní Dvůr. Tato poloha nabízí i mnoho možností navštívit kterékoliv turistické či lyžařské středisko Krkonoš.
Vybavení a služby
4 ložnice, společenská místnost, hala s posezením, kuchyň, 2x koupelna, 3x toaleta. • Přízemí: velká společenská místnost - sedací souprava, stolek, 2 jídelní stoly, židle, KTV, DVD přehrávač, stolek a židličky pro děti, dětská židle k jídel.stolu, vybavená kuchyň (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, 2 lednice, mrazák, kávovar, toustovač, nádobí), hala s posezením, internetové připojení ADSL - Wifi, koupelna - sprcha, 2 umyvadla, 2x samostatné WC. • První patro: 4 ložnice - 3x4 lůžka, 1x2 lůžka + přistýlka, druhá koupelna - sprcha, umyvadlo, WC. Topení centrální plynové. • Venkovní vybavení: oplocená zahrada, terasa s venkovním posezením a zahradním grilem, nadzemní kruhový bazén prům. 3,6 m, houpačka s prolézačkou, pískoviště pro děti. Možnost úschovy kol a v zimě lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto: Koupání - bazén, přírodní koupaliště Vrchlabí, Čistá, letní koupaliště aquapark Trutnov. Turistické a cyklistické trasy, cyklobusy, výlety - možnost využití minibusu za turistikou do vzdálenějších míst. Jízdy na koních, miniZOO, vyhlídkové lety, jízda na čtyřkolkách, bowling tenisové kurty, krytý bazén, vířivka, sauna, masáže. In-line brusle - Lánov - Vrchlabí - z Lánova lze téměř plynule a bezpečnou jízdou využít ideální 2,4km úsek cyklostezky do Vrchlabí. Terény Krkonoš si cyklisté rychle oblíbili. Proto vznikly tzv. dlouhé sjezdy. Cyklobusem, lanovkou nebo vlastní silou se vyvezete i se svými koly co nejvýše. Pokocháte se nádhernými panoramaty a vydáte se na cestu zpět, téměř z kopce. • Zima: Lyžařský vlek v místě - modrá a červená náročnost, běžecké tratě. Dolní Dvůr 2km - vybavený lyžařský areál. Půjčovna lyží, lyžařská škola. Kotva, 2x poma, malý dětský vlek. Skibar s vnitřním a venkovním posezením, večerní lyžování. Další blízká lyžařská stř.: Černá Hora - nejdelší sjezd v ČR, sáňkařská dráha, Herlíkovice, Žalý, Špindlerův Mlýn, Černý důl, Knížecí, Strážné ...
TOPlist