Poloha a dosažitelnost

Horská obec Lánov se nachází u turisticky nejnavštěvovanějšího města Vrchlabí, uprostřed Krkonoš mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou. Leží podél toku Malého Labe, které přitéká od severu ze sousední horské obce Dolní Dvůr. Tato poloha nabízí i mnoho možností navštívit kterékoliv turistické či lyžařské středisko Krkonoš.

  Vybavení a služby

• Přízemí: velká společenská místnost - sedací souprava, stolek, 2 jídelní stoly, židle, KTV, DVD přehrávač, stolek a židličky pro děti, dětská židle k jídel.stolu, vybavená kuchyň (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, 2 lednice, mrazák, kávovar, toustovač, nádobí), hala s posezením, internetové připojení ADSL - Wifi, koupelna - sprcha, 2 umyvadla, 2x samostatné WC. • První patro: 4 ložnice - 3x4 lůžka, 1x2 lůžka + přistýlka, druhá koupelna - sprcha, umyvadlo, WC. Topení centrální plynové. • Venkovní vybavení: oplocená zahrada, terasa s venkovním posezením a zahradním grilem, nadzemní kruhový bazén prům. 3,6 m, houpačka s prolézačkou, pískoviště pro děti. Možnost úschovy kol a v zimě lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Léto: Koupání - bazén, přírodní koupaliště Vrchlabí, Čistá, letní koupaliště aquapark Trutnov. Turistické a cyklistické trasy, cyklobusy, výlety - možnost využití minibusu za turistikou do vzdálenějších míst. Jízdy na koních, miniZOO, vyhlídkové lety, jízda na čtyřkolkách, bowling tenisové kurty, krytý bazén, vířivka, sauna, masáže. In-line brusle - Lánov - Vrchlabí - z Lánova lze téměř plynule a bezpečnou jízdou využít ideální 2,4km úsek cyklostezky do Vrchlabí. Terény Krkonoš si cyklisté rychle oblíbili. Proto vznikly tzv. dlouhé sjezdy. Cyklobusem, lanovkou nebo vlastní silou se vyvezete i se svými koly co nejvýše. Pokocháte se nádhernými panoramaty a vydáte se na cestu zpět, téměř z kopce. • Zima: Lyžařský vlek v místě - modrá a červená náročnost, běžecké tratě. Dolní Dvůr 2km - vybavený lyžařský areál. Půjčovna lyží, lyžařská škola. Kotva, 2x poma, malý dětský vlek. Skibar s vnitřním a venkovním posezením, večerní lyžování. Další blízká lyžařská stř.: Černá Hora - nejdelší sjezd v ČR, sáňkařská dráha, Herlíkovice, Žalý, Špindlerův Mlýn, Černý důl, Knížecí, Strážné ...

Zpět


TOPlist
  Chata Horní Lánov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Horní Lánov
Ceník ubytování a stravování