Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v klidném prostředí obce Mariánská, 4 km od Jáchymova, 6 km od Božího Daru, 10 km od Plešivce a 10 km od Klínovce, 20 km od Karlových Varů. Doprava vlastní nebo autobusem po trase Karlovy Vary - Jáchymov - Mariánská. V zimě jezdí na trase Mariánská - Klínovec skibus (pro naše hosty je skibus zdarma + 10% sleva na permice ve Skiareálu Klínovec).

  Vybavení a služby

Chata nabízí 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje a 4 pětilůžkové pokoje. Všechny pokoje mají kuchyň, sprchu, WC (studená a teplá voda). Společenská místnost a hala. K dispozici je parkoviště, TV/Sat, Wi-Fi přístup k internetu, stolní fotbal, elektronické šipky. Venkovní posezení u ohně. Letní terasa s možností grilování. Dětské hřistě, skluzavka, houpačka, pískoviště, trampolína Ø 4m. Hřiště k využití her: nohejbal, volejbal, badminton, ringo, fotbal a jiné. Tenisové kurty cca 50 m (80,- Kč/hod)

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Podle počasí je možné si vybrat návštěvu Aquaparku v Klášterci nad Ohří, ZOO v Chomutově, Karlových Varů, Lokte, Perštejna nebo jiných cílů. Kulturní střediska v lázeňských sanatoriích v Jáchymově a v Karlových Varech. Obec Mariánská nabízí vyžití v zimním i letním období. Sjezdovka se nachází v místě (noční lyžování - 1km), skiareál Plešivec 9km, další sjezdovky v areálech Neklid, Boží Dar a Klínovec (propojeny skibusem). V okolí je i množství běžeckých tratí (areál biatlonu), Krušnohorská magistrála. V létě možnost pěších túr, koupání nebo cykloturistiky.

Zpět


TOPlist
  Chata Arnika - Mariánská u Jáchymova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Arnika - Mariánská u Jáchymova
Ceník ubytování a stravování