Chata Alexandra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dostupnost k chatě přímo autem i v zimním období. Autobusová doprava je zajištěna do obce Abertamy (cca 1km), vlaková doprava do obce Pernink.
Vybavení a služby
Našim hostům je k dispozici celkem 11 lůžek ve 4 pokojích a 1 apartmán (4 lůžka). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Wi-Fi připojení k internetu zdarma. V objektu se nachází plně vybavená jídelna a sauna. Možnost uschování kol i lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Hřebečné je ideální pro všechny milovníky přírody, kteří preferují aktivně prožitou dovolenou. V zimě si můžete vybrat mezi mnoha vzájemně se protínajícími běžeckými tratěmi. Nejznámější trasou pro běžkaře je Krušnohorská magistrála, která spojuje nejvyšší vrcholky Krušných hor. Je velmi dobře značena a na několika místech umožňuje přechod do Německa. Sjezdové lyžování si můžete užívat např. v Abertamech - Plešivec, Perninku, Jáchymově nebo v Nových Hamrech. Větší lyžařský areál s prudšími sjezdovkami a snowparkem pro snowboardisty najdete na Božím Daru a na Klínovci. Krušnohorskou magistrálu můžete samozřejmě využít i pro letní cykloturistiku a pěší turistiku. Nedaleko Hřebečné se také nachází národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště a mnoho naučných stezek.
TOPlist