Poloha a dosažitelnost

Nedaleko chaty cca 200 m jsou obchody, restaurace, infocentrum a pošta. Objekt je vzdálen 2 km od lyžařského střediska Pernink (kde jsou tři ski areály), cca 10 km Ski areál Potůčky, cca 10 km od ski areálů v Božím Daru (Novako, Neklid) a SKI areálu Klínovec. Chata se nachází cca 25km od lázeňského města Karlovy Vary.

  Vybavení a služby

V chatě jsou dva apartmány. Vhodné pro 12 osob. Přízemí: dva pokoje - první: 2 lůžka + palanda, druhý: 3 lůžka + přistýlka. Vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, společenská místnost. První patro: tři pokoje, první pokoj-2 lůžka+vybavený kuch. kout, druhý pokoj-3 lůžka + přistýlka TV s DVD, třetí pokoj (menší)palanda+lůžko, soc. zařízení. V ceně 12 ks lůžkovin. Za chatou je velká zahrada s možností posezení, opékání. Pro děti pískoviště a prolézačky. Parkování u chaty.c

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Běžkařské tratě za chatou, které vedou na Krušnohorskou magistrálu. Přibližně 300 m od chaty je sjezdovka, která navazuje na nový SKI areál Plešivec. Bazén v Jáchymově a AQUA CENTRUM MARIENBERG. Značené turistické a cyklistické trasy procházejí obcí.

Zpět


TOPlist
  Chata Abertamy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Abertamy
Ceník ubytování a stravování