Chata Abertamy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nedaleko chaty cca 300 m jsou obchody, restaurace, infocentrum a pošta. Objekt je vzdálen 1 km od lyžařského střediska Plešivec, 2 km od Perninku (kde jsou dva ski areály), cca 10 km Ski areál Potůčky, cca 10 km od ski areálů v Božím Daru (Novako, Neklid) a SKI areálu Klínovec. Chata se nachází cca 25km od lázeňského města Karlovy Vary.
Vybavení a služby
V chatě jsou dva apartmány. Vhodné pro 12 (18) osob. Apartmán v přízemí: dva pokoje - první: 4 lůžka(2 lůžka+ rozkládací pohovka. Druhý: 4 lůžka (3 lůžka + přistýlka). Vybavený kuchyňský kout(lednice, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice...), sociální zařízení, společenská místnost s TV a krbovými kamny. Apartmán v patře: tři pokoje, první pokoj-2 lůžka+vybavený kuch. kout(lednice, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice...) druhý pokoj-4 lůžka (dvě lůžka + rozkládací pohovka) TV s DVD, třetí pokoj (menší)palanda+lůžko, soc. zařízení. V ceně 12 ks lůžkovin. Za chatou je velká zahrada s možností posezení, opékání. Pro děti pískoviště a prolézačky. Parkování u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Běžkařské tratě za chatou, které vedou na Krušnohorskou magistrálu. Přibližně 300 m od chaty je sjezdovka, která navazuje na nový SKI areál Plešivec. Bazén v Jáchymově a AQUA CENTRUM MARIENBERG. Značené turistické a cyklistické trasy procházejí obcí.
TOPlist