PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupy Karlovice - Svatoňovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupy jsou v klidné vesničce Svatoňovice, která je částí obce Karlovice u Turnova. Příjezdová trasa: po silnici č. I/35 ve směru od Jičína - Újezd pod Troskami - Radvánovice - Sedmihorky. V Sedmihorkách odbočit u Motelu EVEN na Lestkov, po 2km narazíte na osadu Svatoňovice, zde ve středu obce, 50m za malinkou požární zbrojnicí, kde je i autobusová zastávka, odbočit vlevo na příjezdovou cestu k objektu, tato příjezdová cesta je obvykle označena dřevěnou tabulí s nápisem "UBYTOVÁNÍ SVATOŃOVICE Č.P.2, Č.P.30". POZOR, vjezdová brána je vysoká 2,7 metru. Osobní vozidlo (Škoda Fabia, Octávia a podobné) s jízdními koly na střešním nosiči projedou, ale vyšší vozidla jako například Ford Galaxy již ne. Tedy při vjezdu nejdříve kontrolujte možnost bezpečného průjezdu, případně kola složte před vjezdem do dvora. Pokud nebude dohodnuto jinak, nástup u týdenních pobytu je vždy v sobotu od 15.00 hod. do 17.00 hod., opuštění objektů pak vždy v sobotu do 10.00 hod. GPS souřadnice, které vás dovedou k chalupám: 50°34'4.548"N, 15°13'13.025"E. Zastávka vlaku „Sedmihorky“ vzdálená 2km. Po dohodě zajistíme dopravu při nástupu a ukončení týdenního pobytu - v ceně. Zastávka autobusu „Karlovice - Svatoňovice“ vzdálená 100m. Ve stodole je k vidění prvorepublikové zemědělské vybavení. Prostorný dvůr je uzavřen oběma chalupami, stodolami, budovou historické vodárny, ploty a dvěma bránami. Uprostřed dvora stojí stoletá lípa.
Vybavení a služby
V usedlosti se pronajímají čtyři samostatné části. Chalupa č.p.30 a chalupa č.p.2, ve které se nacházejí tři samostatné části: A, B, C. Tyto části jsou od sebe stavebně odděleny a mají samostatné vchody. V přízemí je vždy obývací pokoj s kuchyňským koutem s vybavením pro přípravu stravy a koupelna se sprchou a WC. Celková kapacita ubytování je 41 osob. Po dohodě ve výjimečných případech lze zvýšit, komfort ubytování je pak úměrně snížen. Usedlost je možno pronajmout jedné skupině nebo jednotlivé části samostatně. Výměnek - chalupa č.p.30 - pro max. 12 osob (minimální počet ubytovaných je 6 osob) - v přízemí kuchyně, koupelna, společenská místnost s možností spaní - 2 přistýlky, v podkroví tři menší ložnice 1/2,1/3 + dětská postýlka a 1/5. Chalupa č.p.2 - pro max. 29 osob: část A (minimální počet ubytovaných je 8 osob) je nejprostornější v přízemí i v podkroví. V podkroví jsou 3 ložnice 1/6, 1/3 osoby a 1/2, v této části je celkem 5 přistýlek - 2 v obývací místnosti v přízemi a 3 v podkrovních ložnicích. Část B má kapacitu 6 lůžek, část C má kapacitu 6 lůžka s možností 1 přistýlky. K dispozici jsou celkem tři dětské postýlky, kolíbka, vanička s koupacím lehátkem, dětská stolička ke stolu, nočník. V objektech jsou zčásti koberce, přezouvá se zde, tedy přezuvky sebou. Pronájem objektu za účelem pořádání svatby, svatební hostiny a jiných oslav je nutno předem sjednat s provozovatelem.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Ideální výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku. Vesnicí vede modrá turistická stezka Hrubá Skála - Kozákov. V blízkosti se nachází řada turistických atraktivit Českého ráje: Kozákov, Trosky, Kost, Hrubá Skála, Valdštejn, Hruboskalsko, Besedické skály, Klokočské skály, Bozkovské jeskyně, Sedmihorky, Hrubý Rohozec, Sychrov. Koupání: přírodní koupaliště autokemp Sedmihorky. Plnohodnotné stravování lze najít v Karlovicích - Sedmihorkách při vyústění na silnici I/35 ve směru na Turnov v motorestu Even. Přes silnici I/35 a za železničním přejezdem ve směru na lázně Sedmihorky je restaurace Bowling Sedmihorky s bowlingovými dráhami. Další množství občerstvení od jara do podzimu je v areálu autokempu Sedmihorky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz