Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v krásném údolí Lysečinského potoka v obci Horní Lysečiny. Až na místo dojedete v každém ročním období autem. Silnice je v zimních měsících udržována až k chalupě pluhováním. Parkování pro tři auta je na pozemku u chalupy.

  Vybavení a služby

V roubence je k dispozici plnohodnotně vybavená kuchyň, velký jídelní stůl s prostornou lavicí a stylová kachlová kamna s pecí, která vytopí celou chalupu. V horním patře chalupy jsou 4 pokoje, ve kterých se pohodlně vyspí 15 (max.17) osob. Pokoje jsou vybaveny stylovým celodřevěným nábytkem. Pro děti nabízíme dětskou židličku a postýlku. Sociální zařízení: V roubence jsou k dispozici dvě koupelny s prostornými sprchovými kouty a dvě samostatná WC. Součástí chalupy je i kolárna, lyžárna, venkovní posezení u studánky a ohniště s grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti chalupy se nachází velké množství menších i velkých skiareálů (Albeřice, Pec pod Sněžkou, Velká a Malá Úpa, Janské Lázně). Okolí chalupy je vhodné v zimě pro běžecké lyžování, v létě nabízí spoustu cyklotras a cílů pro pěší turistiku. Hned u chalupy je možnost sáňkování a jiných dětských radovánek.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Lysečinky Horní Lysečiny
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Lysečinky
Ceník ubytování a stravování