Poloha a dosažitelnost

Chalupa je umístěna v Horní Rokytnici nad Jizerou, k chalupě je možno přijet a parkovat u ní automobilem. Do Rokytnice jezdí autobusy pravidelných linek. Od chalupy jsou v docházkové vzdálenosti vleky Sachrovka a Ski busem zdarma během 10 minut celý areál sjezdovek na Lysé Hoře.

  Vybavení a služby

V chalupě je plynové ústřední topení, teplá voda a samostatné koupelny s aut. pračkou. K dispozici verenda s jídelnou s mikrovlnnou troubou vařičem a nádobím. Po dohodě je možno objednat snídani. V chalupě je možno využívat internet (připojení ethernet nebo wifi)a kabelovou televizi.  Rekreace a služby v okolí

V okolí je velký Ski areál s mnoha vleky a možnostmi i pro běžkaře. Je zde množství stravovacích zařízení. Ubytování je v klidné části města. Je zde dobrá možnost letního i zimního sportovního vyžití. V letním období se zde nacházejí stezky jak pro pěší turistiku tak i pro cykloturistiku. Nedaleko se nachází sportovní hala s tenisovými kurty, stolním tenisem, posilovnou. Dále Rokytnice nabízí vyjížďky na koních, bowling a kuželnu.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Hanulka Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Hanulka
Ceník ubytování a stravování