Chalupa Brandov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Brandov leží na hranici s Německem a je obklopena lesy. Asi 1km za obcí je přechod pro pěší i pro osobní automobily do SRN. Příjezd automobilem je možný i v zimě. Autobusová zastávka je 20m od objektu. Parkování je možné přímo u chalupy na zahradě. Odděleně vedle zahrady je malá farma: dva koně, pět ovcí a pod.
Vybavení a služby
Objekt je vytápěn ústředním topením z vedlejší budovy, topení provádí majitel. V přízemí chalupy se nachází veranda, společenská místnost s otevřeným krbem a televizí, koupelna s vanou , WC, kuchyň s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, překapávačem a s nádobím na vaření i stolování a ložnice se dvěma lůžky. V podkroví je velká ložnice se čtyřmi lůžky a postýlkou.Ještě pokojík s dvěma lůžky. Možnost využití zahrady gilování, opékání a odpočinek. Na zahradě je pískoviště pro malé děti, a je ji možno využít k různým hrám. Možnost stravování: obchod je vzdálen 100m. V obci se nacházejí dvě restaurace nejbližší 900m od chalupy. Za hranicemi asi 20 minut chůze je market . V celé chalupě se nekouří. Možnost kouření pouze na zahradě.Místnost pro kola uzamčena.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní krásná krajina s přilehlou oblastí i na na německé straně je ideální jak pro cykloturistiku tak i pro pěší turistiku a v zimním období i pro běžkaře. Hned za hranicí se nachází mimo jiné malý skanzen se starým hamrem a místní muzeum.Je zde také budova pro hry malých dětí. V překrásném městečku Seiffen vzdáleném pouze 12km od Brandova je možno obdivovat po celý rok Vánoce - je to město hraček, vyvážených do celého světa.Zde se také můžete svézt na nově vybudované letní bobové dráze. Přímo v Brandově je možnost koupání v přírodě. V zimním období je při dobrých sněhových podmínkách v provozu lyžařský vlek - vhodné i pro děti a začátečníky. Náročnější sjezdovka je v Hoře Svaté Kateřiny nebo v zimním areálu v Klínech vzdálených 18km a kde je používán i technický sníh. Typy na výlety: Chomutov vzdálený 25km, Kamencové jezero - koupání / unikátní jezero, největší svého druhu na světě, největší ZOOpark v ČR. Most 25km - přesunutý děkanský kostel, Aquadrom, hipodrom, autodrom a hrad Hněvín s restaurací. Dalšívýlety doporučíme.Jízdy na koních Nova Ves tel.739464162 /10km./
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz