Chalupa Brandov - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Brandov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Brandov leží na hranici s Německem a je obklopena lesy. Asi 1km za obcí je přechod pro pěší i pro osobní automobily do SRN. Příjezd automobilem je možný i v zimě. Autobusová zastávka je 20m od objektu. Parkování je možné přímo u chalupy na zahradě.Odděleně vedle zahrady je malá farma: dva koně,pět ovcí a pod.
Vybavení a služby
Objekt je vytápěn ústředním topením z vedlejší budovy, topení provádí majitel. V přízemí chalupy se nachází veranda, společenská místnost s otevřeným krbem a televizí, koupelna s vanou , WC, kuchyň s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, překapávačem a s nádobím na vaření i stolování a ložnice se dvěma lůžky. V podkroví je velká ložnice se čtyřmi lůžky a postýlkou.Ještě pokojík s dvěma lůžky. Možnost využití zahrady gilování, opékání a odpočinek. Na zahradě je pískoviště pro malé děti, a je ji možno využít k různým hrám. Možnost stravování: obchod je vzdálen 100m. V obci se nacházejí dvě restaurace nejbližší 900 m od chalupy. Za hranicemi asi 20 minut chůze je market . V celé chalupě se nekouří. Možnost kouření pouze na zahradě.Místnost pro kola uzamčena.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní krásná krajina s přilehlou oblastí na německé straně je ideální jak pro cykloturistiku tak i pro pěší turistiku a v zimním období i pro běžkaře. Hned za hranicí se nachází mimo jiné malý skanzen se starým hamrem a místní muzeum.Je zde take budova pro hry malých dětí. V překrásném městečku Seiffen vzdáleném pouze 12km od Brandova je možno obdivovat po celý rok Vánoce - je to město hraček, vyvážených do celého světa.Zde se také můžete svézt na nově vybudované letní bobové dráze. Přímo v Brandově je možnost koupání v přírodě. V zimním období je při dobrých sněhových podmínkách v provozu lyžařský vlek - vhodné i pro děti a začátečníky. Náročnější sjezdovka je v Hoře Svaté Kateřiny nebo v zimním areálu v Klínech vzdálených 18km a kde je používán i technický sníh. Typy na výlety: Chomutov vzdálený 25km, Kamencové jezero - koupání / unikátní jezero, největší svého druhu na světě, největší ZOOpark v ČR. Most 25km - přesunutý děkanský kostel, Aquadrom, hipodrom, autodrom a hrad Hněvín s restaurací. Dalšívýlety doporučíme.Jízdy na koních Nova Ves tel.739464162 /10km./
TOPlist