Penzion Černý Petr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Krkonošském národním parku v nadmořské výšce 800m mezi významnými turistickými centry krkonoš - 4km od Vrchlabí směrem na cca 15km vzdálený Špindlerův Mlýn. Z Vrchlabí přijedete po nové komunikaci až na parkoviště penzionu, který je v centru Strážného a je tak dobře dostupný v létě i v zimě.
Vybavení a služby
V penzionu nabízíme ubytování ve dvoupokojových apartmánech s příslušenstvím. V přízemí se nachází jídelna s krbem a barem. K dispozici je Vám venkovní posezení, kulečník nebo fotbálek. Venkovní bazén, trampolína, ohniště. Parkování je zdarma na vlastním prostorném parkovišti přímo u objektu. Wifi připojení zdarma. V zimní sezóně možnost využití dopravy pohodlnými minibusy, na zavolání, od penzionu přímo ke sjezdovkám Ski areálu Strážné nebo Herlíkovice Bubákov a zpět po celý den i na večerní lyžování ZDARMA.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky, běžecké stopy, pěší turistika, vyjížďky na koních, tenisové kurty, cyklotrasy, houbaření. V místě také několik restaurací, obchod, autobusové spojení, informační centrum, pošta, dětské hřiště, půjčovny lyží, lyžařská škola... Aquaparky - (Špindlerův Mlýn). Zimní stadion - (Vrchlabí)
TOPlist