Camping Jiskra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
CAMPING JISKRA HARRACHOV se nachází při silnici E65 do Polska (naproti Normě) - cca 200m vlevo od křižovatky u Karolíny.
Vybavení a služby
Camp nabízí vybavené chatky /některé se sociálním zařízením ,kuchynkou/, místa pro karavany, přívěsy, mobilhoumy, stany (kapacita cca 80 míst). Ve společných umývárnách je nonstop teplá voda, pračka, sušička, WC-i bezbariérové. K dispozici ohniště, dětské hřiště, betonové pingpongové stoly, přírodní koupaliště, možnost zapůjčení přenosných grilů... Na požádání vystavíme karty "Harrachovcard" - slevy 10-30% lanovky aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z campu jsou dobrá výchozí místa na turistické a cyklistické trasy do okolí, na hřebeny Krkonoš, do polských Jakuszicz a Jizerek (Mumlavský vodopád, Terex - na Voseckou boudu..., běžecké tratě v nedalekých Jakuszicích, Orle, Jizerka...). Jiskra vlastní a po dohodě nabízí tenisové (víceúčelové kurty), fotbalové hřiště. V Harrachově je řada možností sportovního a relaxačního vyžití (bobová dráha, lezecká stěna, hotelové bazény, golf, minigolf, koupaliště...). V Harrachově je množství restaurací (od 150m od campu), pivovar, pivní lázně, 2 supermarkety a další obchody, 4 muzea...
TOPlist