PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Bouda u vleku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bouda u vleku, jak již název říká, se nachází v těsné blízkosti vleku Modřín, který je součástí ski areálu Černá hora – Pec, konkrétně lyžařského střediska Portášky. Kromě úžasné polohy pro lyžaře skýtá nádherný výhled po okolních kopcích.

V zimní sezoně je bouda přístupná jen na lyžích, pěšky a nebo případně taxi skůtrem. Dopravu na chalupu v zimním období zajišťuje taxi skůtr - p. Hofer Helmut +420-603 345 247.

Autem se k boudě dostanete jen od jara do podzimu.

V ceně není parkování, které můžete v zimním období využít dole ve Velké Úpě na centrálním parkovišti a v ostatních obdobích u chalupy, ale po zaplacení vjezdového poplatku u automatu taktéž dole.
Vybavení a služby
Bouda u vleku je klasická horská chata, kterými jsme všichni prošli během lyžáků v 7. třídách, prvácích nebo o jarních prázdninách, jen s tím rozdílem, že interiér nezůstal socialisticky zbastlený, ale prošel částečnou rekonstrukcí, která zajistila komfort odpovídající boudě na horách v 21. století. Bouda u vleku disponuje lyžárnou, chodbou s velkým botníkem a dostatkem věšáků, praktickou plně vybavenou kuchyní, místností s pračkou a sušičkou, toaletami, společenskou místností s TV, jídelními stoly a sezením a v patře s další TV na prostorné chodbě před 7-mi pokoji s celkovou kapacitou 20 lůžek, koupelnami a toaletami.

Pokoje: 2x 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí 160x200cm, 4x 3-lůžkový pokoj s velkou postelí 240x200cm, 1x 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí 160x200cm a palandou s 2-mi lůžky 80x180cm. Vybavení pokojů - na každém pokoji je umyvadlo se studenou vodou, šatní policový systém, okno s kouzelným výhledem.

KUCHYNĚ - kompletně vybavená nádobím pro 20osob - dezertní, mělké i hluboké talíře, misky menší, misky větší, podšálky, šálky na čaj, šálky na kávu, sklenice na pivo, víno, limonádu čaj rum bum. Zapékací mísy, dortová forma, forma na bábovku, pánve, hrnce, pokličky, rendlíky, 2x sporák, 2x el trouba, 2x lednice s mrazákem, kávovar na zrnkovou kávu, šlehač mléka, mikrovlnná trouba s grilem, toaster, vaflovač, vařič na vejce, 2x dřez, myčka na nádobí, skříň na potraviny.

Koupelny: umístěné v patře, jsou dvě, dámská a pánská, vždy 1x sprchový kout, 2x umyvadlo, 2x toaleta. Toalety: 2x toaleta v přízemí u společenské místnosti, 4x toaleta v patře u pokojů

Lyžárna - prostorná místnost pro úschovu lyží, snb, běžek i lyžařských bot.

K dispozici pro ubytované hosty je i venkovní finská sauna na dřevo, do které se vejde až 8osob, umístěná v malé maringotce s kouzelným výhledem do okolí.

Bouda u vleku je pro vás připravena včetně povlečených postelí, ručníků a navíc i včetně předem vybavené kuchyně základními potravinami. A jak to funguje? Aby jste se nemuseli bát, jak v zimě dostanete na chalupu mléko, mouku, cukr, rýži, špagety, víno, pivo atd., tak tyto základní potraviny, včetně 1kg zrnkové kávy, jsme pro vás již předpřipravili, vy pak jen dle aktuální spotřeby zaplatíte v obvyklých cenách.

Navíc v ceně pronájmu chalupy jsou již zahrnuty veškeré energie, voda, neomezené používání sauny včetně dřeva, prášek na praní, aviváž, ale i tablety do myčky na nádobí, sprchový gel, šampon, mýdlo i toaletní papír. Kuchyně je samozřejmě plně vybavena veškerým myslitelným nádobím, jak pro servírování jídla a nápojů, tak pro jejich přípravu. Na chalupě je k dispozici neomezené připojení k internetu skrze wifi.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Aktivity jsou jasné: v zimě lyže, ať už sjezdové a nebo běžky v ostatních obdobích turistika pěší a nebo cyklo, případně jen rozjímání s neuvěřitelným výhledem z terasy chalupy. Bouda u Vleku je výborným výchozím místem při výstupu na Sněžku, ale i na jiná místa Krkonoš.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz