Poloha a dosažitelnost

Bouda Máma wellness hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku v Peci pod Sněžkou. Nejen pro náročnou klientelu byla otevřena nová, čtyřhvězdičková, část hotelu v moderní budově s prostornými, luxusně vybavenými pokoji s vysokým standardem služeb. Nově můžete kromě stávající relaxační zóny využít také wellness, masáže, squash nebo stolní tenis… Hotel leží v nadmořské výšce 950 m.n.m. a je vzdálen jen 120 m od sedačkové lanové dráhy na nejvyšší horu České republiky Sněžku. Ráz krajiny výrazně dokresluje říčka Úpa.

  Vybavení a služby

Snažíme se držet krok s mezinárodními trendy v hotelnictví a také vyjít vstříc náročným zákazníkům a proto je součástí hotelu také nová - čtyřhvězdičková - část hotelu v moderní budově.
Tato hotelová budova je spojena s původní budovou a tedy restaurací a všemi dalšími službami podzemní chodbou. Veškeré služby můžete tak využívat bez nutnosti přecházení z budovy do budovy venkem.
Všichni hosté mohou nově kromě stávající relaxační zóny (kterou je možné využívat zdarma) využít také wellness zónu, masáže, squash nebo stolní tenis. Najdete u nás stávající 3* pokoje tak jak jste byli zvyklí a také 4* pokoje s prostornými a luxusně vybavenými pokoji s vysokým standardem služeb. Do lyžařského areálu vozíme naše hosty ZDARMA vlastním skibusem.

Nově je možné vybírat ze dvou úrovní ubytování. Ubytování v tříhvězdičkových pokojích lze vybírat v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky.
3* pokoje jsou situovány v hlavní budově s výhledem na všechny světové strany. Klidné pokoje s výhledem do pravého krkonošského lesa, pokoje s výhledem na louku, ze kterých můžete pozorovat lesní zvěř jak se přichází pást, pokoje s výhledem na údolí, tenisový kurt a terasu, ve kterých si můžete při usínání vychutnávat hukot dravého horského potoka a také pokoje s výhledem k altánu. Již tato úroveň ubytování nabízí vysoký standard služeb: na pokoji naleznete televizi se satelitním příjmem, trezor, antialergické pokrývky, samozřejmostí je toaleta a sprcha u každého pokoje.
V nově postavené budově, která je stávající budovou propojena podzemní chodbou plně odpovídají úrovni 4* standardu. Tři čtvrtiny všech pokojů jsou situovány na slunnou jižní stranu a mají velká francouzská okna. V pokojích naleznete moderní nábytek, sladěné barvy a dostatek prostoru. Každý pokoj má samozřejmě svou prostornou koupelnu se sprchovým koutem. pokoje jsou dále vybaveny psacím stolkem s křeslem, samostatným sezením s konferenčním stolkem, kufrboxem, denně doplňovaným minibarem, velkým trezorem. Velké LCD televizory jsou umístěny na stěnách, aby nezabíraly místo. Na pokojích je k dispozici internet, telefon a další detaily, které jsou pro úroveň čtyřhvězdičkového hotelu standardem.
Samozřejmostí je ochrana bezpečnosti pokojů pomocí systému otevírání pokojů a vstupů do budovy prostřednictvím čipových karet. Každý host bydlící v této části má k dispozici župan ať už pro wellness či jen pro užití na pokoji.
Velký dětský koutek, který jee vybaven spoustou hraček od těch pro nejmenší, přes velkou prolejzačku až po hračky pro větší děti. Do dětského koutku jsme také umístili TV s DVD přehrávačem s možností sledování pohádek. Můžete tak, pokud sám Krakonoš sešle na okolní kopce hromy a blesky, Vaše děti zabavit. Dětský koutek je přístupný pro všechny hosty hotelu s 3* i 4* části.
Pro Vaše školení, malé kongresy, teambuildingy a zasedání Vám rádi poskytneme naše 2 salonky. Využít je možné veškerou kongresovou techniku: flipchart, popisovací tabule, projektor s plátnem vč. propojení na notebook, TV a SAT signál, ozvučení. Kapacita salonků je 150 míst (60 a 90 míst). Samozřejmostí je zajištění coffeebreaků a veškerého cateringu. Pro tyto akce je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pec pod Sněžkou se řadí díky široké nabídce sportovních aktivit a jedinečné okolní přírodě mezi tři nejvýznamnější horská střediska v České republice. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu letních i zimních aktivit. Pro vyznavače zimních sportů je tu nejen lyžařský areál společnosti SKI Pec s 11 vleky a celkovou přepravní kapacitou přes 8000 osob/hod., ale i desítky menších vleků. Upravené sjezdové tratě a běžecké stopy vedoucí i do hřebenové části pohoří jsou samozřejmostí. Letních aktivit je značné množství. Na desítkách kilometrů značených cest lze provozovat klasickou poznávací turistiku i cykloturistiku. Jedinečným zážitkem je jízda již padesátiletou, ale stále svěží a spolehlivě fungující lanovkou na nejvyšší českou horu Sněžku. Návštěvníkům se nabízí služby jako jsou půjčovny sportovních potřeb, minigolf, squash, ricochet, kryté bazény, kuželky, tenisové kurty, fitness, projížďky na koni a řada dalších.

Zpět


TOPlist
  Bouda Máma wellness hotel Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bouda Máma wellness hotel
Ceník ubytování a stravování