PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Bohemia Prim

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Harrachov je světoznámé zimní středisko. Mamutí můstek a hlavní sjezdovky pouze cca 15min. pěšky. Námi pronajímaný objekt je v klidném místě a přitom vzdálen pouze cca 200m od hlavního průtahu se snadným příjezdem. 300m daleko je místní sklárna a pivovar. Do centra a na sjezdovku cca 15 minut pěšky (nedaleko námi pronajímaného objektu jezdí místní skybus). V těsné blízkosti (100 m) je místní atrakce – bobová dráha, jejíž součástí je adrenalinová dráha a dětské hřiště s různými skluzavkami atd. O dobrém umístění námi pronajímaného objektu svědčí ta skutečnost, že nedaleko má rekreační objekt Parlament ČR.
Vybavení a služby
Náš pronajímaný rodinný dům má 5 ložnic s celkem 17 lůžky s možností dalších cca 4 přistýlek + 2 dětské postýlky. V přízemí je malý útulný pokoj s 3L, společenská místnost s BTV, kachlová krbová kamna, dětský fotbálek, 1x sprcha, 2x WC. V tomto podlaží je k dispozici lednice a koutek s rychlovarnou konvicí. Do krbových kamen dodáváme dřevo pouze pro silvestrovský týden jinak do vyčerpání zásob. Dále je zde garáž pro 1 OA, která slouží i jako lyžárna a kolárna. V 1.patře je ložnice (2L + dětská postýlka).Dále je na tomto patře kuchyň vybavená lednicí, plyn.sporákem s el. troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnými konvicemi, nádobím atd. Z kuchyně s jídelním stolem a 4 židlemi je vstup do prostorné jídelny pro cca 16 osob s další TV. Dále je na tomto podlaží samostatné WC a koupelna se sprchou a dalším WC. Ve 2.patře jsou 3 ložnice (3L+5L+4L), kuřácký koutek s rozkládací sedačkou (možnost přistýlky), koupelna s WC a vanou. Ve třílůžkové ložnici je navíc dětská postýlka. V pětilůžkové ložnici jsou dvě lůžka tvořena rozkládací sedací soupravou. Ve čtyřlůžkové ložnici je navíc rozkládací kanape jako přistýlka. K dispozici jsou dále 2 mobilní rozkládací lůžka. Ve čtyř a pětilůžkové ložnici jsou další TV. Dále je zde na chodbě k dispozici další lednička. Objekt má dva balkony s výhledem k bobové dráze. Objekt je vytápěn plyn.kotlem. V létě možnost posezení před objektem u ohniště. Parkování u objektu + garáž v objektu. Objekt pronajímáme pouze jako celek jedné skupině a tím je zaručeno soukromí našich hostů.Vybavená kuchyň, prostorná jídelna a společenská místnost zvyšují komfort pobytu. Možnost zajištění stravování v sousedních restauracích již cca 70 m od objektu. WI-FI internet zdarma. Stravu nezajišťujeme.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreace a služby v okolí: Harrachov je střediskem zimních sportů a rekreace mezinárodního významu. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Nejbližší vlek s lyž. školou 300 m. V okolí je dále značné množství cyklotras a značených turistických cest. V létě Vám zdarma vyveze čtyřsedačková lanovka Vaše kola na Čertovu horu, odkud můžete využít několik vrcholových cyklotras. Je zde množství upravených běžeckých tratí. Jsou zde půjčovny kol, motorových čtyřkolek, nemotorových trojkolek, tenisové kurty, minigolfová hřiště, golf (9 jamek), přírodní koupaliště, lanové centrum, bobová dráha, dětská hřiště atd. Navštívit můžete Mumlavské vodopády, Muzea skla, myslivosti a hornictví, Pivní lázně, místní pivovar s přilehlou sklárnou, nedaleké Polsko (2 km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz