Poloha a dosažitelnost

Malá Skála leží na okraji Českého ráje, je vzdálena 8km od Turnova směrem na Harrachov (silnice E65). Z Prahy cesta autem trvá přibližně 80min. Objekt se nachází nedaleko řeky Jizery, v klidné a málo frekventované části obce.

  Vybavení a služby

APARTMÁNY I.- má dva samostatné apartmány " S " a " P " - apartmán "S" (2 – 6 osob) Přízemí – předsíň s WC, obytná místnost, kuchyňský kout, jídelní kout, sedací souprava, televize, akum. a krbová kamna, vstup na zahradu. Patro – 3 x ložnice (3x2 lůžka), prostorná koupelna s WC. Okna jsou orientovaná na dominantu obce Malá Skála – Suché skály. - apartmán "P" (2 – 6 osob) Popis totožný s apartmánem "S", pouze okna jsou orientovaná na skalní útvar Pantheon. Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená, určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená, možnost venkovního posezení, pískovcový gril a dětské pískoviště. APARTMÁNY II.- dům má dva samostatné apartmány A a B, kde v každém je v přízemí obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV(SAT), krbová kamna. Samostatné WC. V horním patře jsou dvě ložnice (2 + 3 lůžka), koupelna s WC. V apartmánu B je balkón a vchod přímo na terasu z obytné místnosti. DOMEK - se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň.koutem (lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí), kachlová kamna, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

  Rekreace a služby v okolí

V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, restaurace, bowling. V nedalekém Železném Brodě a Turnově jsou k dispozici další služby jako banka, bankomat, fitness, taxi... Sportovní vyžití – v létě je možnost využít tenisové a volejbalové kurty (vzdálené cca 200m), koupání v řece Jizeře 150m, městské koupaliště v Ž.Brodě 7km, plavecký bazén s tobogány v Jablonci N./N. 15km, v Liberci 20km. Zájemci mohou využít služeb Žluté plovárny, která nabízí – půjčování kol a sport.náčiní, provozuje lanové centum, zajišťuje rafting i možnost slézání blízských skalních masivů pod odborným dohledem. Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku (zříceniny – Vranov, Frýdčtejn, Potštejn, Zbiroh, skalní města – Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály atd.), tak i pro cykloturistiku – cyklobusy. Za nepříznivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále. V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků – Turnov 10km (umělé zasněžování), Kozákov, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km. Kulturní vyžití – přímo v Malé Skále je kino Androvna, stálá expozice obrazů J.Jíry v galerii Boučkův statek a v letních měsících jsou zde časté vernisáže různých umělců. V nedalekém Jablonci n/N. jsou divadlo, kina, klub Na rampě, kde je bohatá nabídka hudebních, cestopisných a jiných programů. V Liberci je možné navštívit Babylon – centrum zábavy pro děti, ZOO, či botanickou zahradu. Za návštěvu stojí i zámek Sychrov, Hrubá Skála, hrad Kost, Valdstejn, Trosky.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Tunka Zdeněk Malá Skála
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Tunka Zdeněk
Ceník ubytování a stravování