PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Svoboda nad Úpou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány jsou umístěny přímo v oblíbeném lyžařském městě Svoboda nad Úpou a jsou tedy velice snadno dostupné automobilem a autobusem díky blízkosti autobusových zastávek. Ve Svobodě nad Úpou se nachází také vlakové nádraží. Město Trutnov leží ve vzdálenosti 10km od apartmánů. V případě zájmu je možné parkovaní vozů v podzemní garáži pod objektem (výhodné především v zimních měsících) za poplatek.
Vybavení a služby
Celoročně Vám poskytujeme útulné ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek (včetně přistýlek) ve třech moderních apartmánech: šestilůžkový apartmán č.1, šestilůžkový apartmán č.2 a čtyřlůžkový apartmán č.3. Apartmány se skládají z obývacího pokoje (TV, rozkládací pohovka, stolek, rádio, Wi-Fi) s plně vybaveným jídelním a kuchyňským koutem (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, myčka), ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna se sprchovým koutem a WC. V ceně je zahrnuto ložní prádlo, ručníky, osušky, toaletní papír, tekuté mýdlo, saponát a patrony do myčky. Ubytovaným je k dispozici lyžárna a klec pro uložení jízdních kol.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány jsou situovány v atraktivní části Krkonoš s velmi dobrou dostupností lyžařských areálů: Svoboda nad Úpou - Duncan (1km), Černá hora/Jánské Lázně (3,6km), Mladé Buky (5km), Černý Důl (8km), Velká Úpa (8km), Pec pod Sněžkou (12km), Malá Úpa (13,5km), Žacléř (15km), Vrchlabí (22km) i Špindlerův Mlýn (34km) – pomocí autobusů, skibusů (zdarma) a cyklobusů (zastávka je vzdálena 200m). V letních měsících je možné podniknout pěší/cyklistické výlety do okolí (Pec pod Sněžkou, Sněžka, Černá Hora, Rýchory, Janské Lázně, aj.), využít možnosti koupání v okolí (Mladé Buky, Trutnov, Černý Důl, Špindlerův Mlýn). Lanovky Vám v létě vyvezou kolo na hřebeny v ceně jízdenky. V okolí je možné navštívit ZOO Dvůr Králové n.L., zámek Kuks, Českou Skalici a Ratibořice (kraj Boženy Němcové), Náchod (zámek, pevnost Dobrošov), Hronov, Adršpach, Jaroměř (Josefov, komplex pevností), Polsko atd. Samoobsluha, informační centrum, lyžařská škola, půjčovna a servis lyží se nachází v objektu vzdáleném 100m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz