Apartmány Slunečnice Černý Důl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše apartmány jsou v klidné nové části Černého Dolu, přesto však kousíček od náměstí a sjezdovek (500m). Parkování je přímo před domem, silnice je v zimě upravovaná. V zimě jezdí skibus, kterým se dostanete jak do skiresortu Černý Důl, tak i dál, do Jánských Lázní a Pece pod Sněžkou. Pro běžkaře stačí vyjet místní sedačkou a hned se napojí na běžkařskou upravovanou trasu směrem na Tetřeví boudy a dál na hřebeny. V létě vede přímo z Dolu několik krásných naučných stezek a výletních tras. 2km od nás je oblíbená Stezka korunami stromů a Černá hora, odkud je pak možno nesktečně mnoho variant výletů. Dále je velmi oblíbená Pecka- dřevěné hřistě ve Velké Úpě nebo výlet na Sněžku.
Vybavení a služby
Naše apartmány jsou velmi prostorné (50m2). Mají samostatnou ložnici (4 lůžka), obývácí pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelnu a svou vstupní chodbu. Každý apartmán má 3 velké prostorné skříně, proto se opravdu i 6 lidí v apartmánu cítí pohodlně. Kuchyň je plně vybavena - kávovar, toustovač, sendvičovač, mikrovlna, elektrická trouba, varná konvice. K dispozici je našim hostům sauna, která je v ceně pobytu. Také zabezpečená lyžárna/kolárna a v létě posezení na zahradě s grilem, ohništěm a zázemím pro děti - trampolína, domeček s kychyňkou a pískoviště.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti našich apartmánů se nachází 3 restaurace a 2 malé obchůdky se smíšeným zbožím. Velký nákup se dá udělat ve Vrchlabí, 10km, kde jsou všechny velké nákupní domy. Lyžování - skiareál je přímo v Černém Dole nebo pak 2 km na Hofmanky sedačkou, kde je velké středisko Černá Hora - Pec. Běžkaři mohou vyjet přímo z Černého Dolu směrem na Tetřeví boudy. Ráj je u nás také pro cyklisty. 5 km do prudkého kopce směr Cihlářka a jste na hřebenech. Koupání je možné v Aquaparku v Jánských lázních a v létě v přilehlých kempech.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz