Apartmány Rachelle a Valerie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám komfortní ubytování v apartmánech Rachelle a Valerie. Apartmánové domy najdete v klidném prostředí horské obce Vítkovice v Krkonoších. V bezprostřední blízkosti je Ski areál Aldrov a Ski areál Vurmovka. Jedná se o ubytování formou pronájmu jednotlivých apartmánů nebo studií, zařízených pro rodiny s dětmi. Horská obec Vítkovice v Krkonoších leží v Libereckém kraji, v okrese Semily, v nadmořské výšce 683 m.n.m. Více zde: http://www.aprava.cz/
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v komfortně zařízených apartmánech pro 2-7 osob, nebo ve studiích pro 2-4 osoby vždy s možností dalších přistýlek. Každý apartmán i studio má zařízenou kuchyňskou linku, obývací pokoj s TV/SAT a WIFI, koupelnu s wc, balkón nebo terasu a uzamykatelnou lyžárnu. Kuchyňský kout obsahuje základní vybavení m.j. hrnce, porcelán, skleničky, příbory, apod., lednici, sklokeramickou varnou desku, odsavač par, multifunkční troubu, rychlovarnou konvici a kávovar. Každý host má vždy připravené parkovací místo pro svého motorového miláčka přímo u apartmánového domu. Předností apartmánů je prostorný, prosvětlený obývací pokoj s krásným výhledem na skiareál ALDROV. Profesionalita našeho ubytovacího servisu Vám zaručí příjemnou dovolenou. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará a co nejrychleji vyřeší vaše případné připomínky. Samozřejmostí je osobní přístup. Váš ApRaVa Team. Více zde: http://www.aprava.cz/o-nas/

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmánové domy najdete v klidném prostředí horské obce Vítkovice v Krkonoších. V bezprostřední blízkosti je Ski areál Aldrov a Ski areál Vurmovka. Více zde: http://www.aprava.cz/
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz