Apartmány Nedrik

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v klidné části Dolní Rokytnice, vzdálenost ke sjezdovkám je 2,5km, sjezdovka Lysá Hora 5km, centrum 2km, skibus 130m, řeka Jizera 200m. Dům je situován na slunečném svahu.
Vybavení a služby
Můžete si vybrat z 5 kompletně vybavených apartmánů, 4 z nich mají balkony. Apartmány jsou pro 2-6 osob. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout s kompletním vybavením (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, lednice...), koupelnu + WC, Televizi a balkon (kromě jednoho). Pro hosty máme dále připraveno: povlečení, ručníky, osušky, toaletní papír, 10% sleva na masáže, kosmetiku nebo pedikůru v Relax studiu Vitalia přímo v domě (procedury je nutné domluvit při rezervaci apartmánů), wi-fi zdarma, karta hosta - opravňuje hosta k čerpání různých slev (na skipassy, vstupy do zoo, bowling, do restaurace, na vstup do bazénu atd.). U domu je k dispozici pískoviště, domeček se skluzavkou, venkovní bazén pro děti, trampolína, lehátka, pergola s grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou nabízí svým návštěvníkům aktivní rekreaci i příjemný odpočinek. Toto krkonošské turistické středisko nabízí nádhernou horskou krajinu vhodnou pro turistiku, přírodní krásy a hlavně ideální vždy upravené lyžařské terény. Můžete se zde kochat krkonošskými dřevěnými roubenkami, které jsou typickou lidovou místní architekturou. V zimě jsou tu sjezdovky, upravené běžecké tratě, snowtubbing, snowpark a jiné. V létě odsud můžete vyrazit na Dvoračky, Zlaté návrší, Mumlavský vodopád, do Jizerských hor na kole, na skalní vyhlídku Stráž, máme pro Vás nespočet tipů na výlety. S dětmi můžete navštívit Muzeum hraček, kde je i dílna pro děti, v případě špatného počasí můžete vyrazit do Bozkovských dolomitových jeskyní.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz