Apartmány Nedrik

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v klidné části Dolní Rokytnice, vzdálenost ke sjezdovkám je 2,5km, sjezdovka Lysá Hora 5km, centrum 2km, skibus 130m, řeka Jizera 200m. Dům je situován na slunečném svahu.
Vybavení a služby
Můžete si vybrat z 5 kompletně vybavených apartmánů, 4 z nich mají balkony. Apartmány jsou pro 2-6 osob. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout s kompletním vybavením (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, lednice...), koupelnu + WC, Televizi a balkon (kromě jednoho). Pro hosty máme dále připraveno: povlečení, ručníky, osušky, toaletní papír, 10% sleva na masáže, kosmetiku nebo pedikůru v Relax studiu Vitalia přímo v domě (procedury je nutné domluvit při rezervaci apartmánů), wi-fi zdarma, karta hosta - opravňuje hosta k čerpání různých slev (na skipassy, vstupy do zoo, bowling, do restaurace, na vstup do bazénu atd.). U domu je k dispozici pískoviště, domeček se skluzavkou, venkovní bazén pro děti, trampolína, lehátka, pergola s grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou nabízí svým návštěvníkům aktivní rekreaci i příjemný odpočinek. Toto krkonošské turistické středisko nabízí nádhernou horskou krajinu vhodnou pro turistiku, přírodní krásy a hlavně ideální vždy upravené lyžařské terény. Můžete se zde kochat krkonošskými dřevěnými roubenkami, které jsou typickou lidovou místní architekturou. V zimě jsou tu sjezdovky, upravené běžecké tratě, snowtubbing, snowpark a jiné. V létě odsud můžete vyrazit na Dvoračky, Zlaté návrší, Mumlavský vodopád, do Jizerských hor na kole, na skalní vyhlídku Stráž, máme pro Vás nespočet tipů na výlety. S dětmi můžete navštívit Muzeum hraček, kde je i dílna pro děti, v případě špatného počasí můžete vyrazit do Bozkovských dolomitových jeskyní.
TOPlist