Apartmány Medvěd - Koliba Lupin

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská stylová chalupa v obci Horní Blatná. Obec je vzdálena 25 km od Karlových Varů a 10 km od Božího daru. Chalupa se nachází 50 metrů od náměstí a 200 m od železniční stanice. Přesto máte nádherný výhled do okolních lesů. Okna apartmánů jsou totiž situována s výhledem z vesnice do okolí a výhledu nebrání zádná zástavba. V přízemí objektu provozujeme restauraci. Umístění je ideální pro vstup do běžkařských stop v zimě a na cyklotrasy v létě. Parkování je možné přímo před objektem nebo v soukromé garáži.
Vybavení a služby
Vybavené prostorné apartmany, každý s vlastním sociálním zařízením a televizí, vybavenou kuchyňkou(vařič není sučástí vybavení) s lednicí, rychlovarnou konvicí. Na každém pokoji lego pro děti. Možnost objednání masáže v objektu. Výhled do okolních luk a lesů, v přízemí vyhřívaná lyžárna – v létě místnost pro kola, nekuřácká restaurace s krbem . Možnost připojení k internetu pomoci wifi pro klienty apartmánů. Možnost posezení na zahradě. Možnost grilování nebo opékání na ohništi na soukromé zahradě. Domácí mazlíček je vítán bez příplatku.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je mnoho udržovaných cyklistických stezek. V blízké obci Potůčky je vyhřívaný krytý bazén provozovaný po celý rok. V zimě jsou v okolí udržovány běžecké stopy. Sjezdové lyžování je možné v blízké obci Pernink a nyní též na nově vybudované sjezdovce Potůčky. V dosažení autem je areál Plešivec, Klínovec, Boží Dar, Nové Hamry nebo Abertamy. V zimě prochází obcí lyžařská Krušnohorská magistrála , v létě se tato magistrála mění na cyklistickou Krušnohorskou magistrálu, která se táhne od Chebu až k Děčínu a měří cca 250km. Podél její trasy lze nalézt spoustu turistických cílů - rozhledny, hrady a zříceniny, přírodní pozoruhodnosti.
TOPlist