Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nachází v horské obci 3km od nově vybudovaného Skiareálu Plešivec. V obci se dále nachází 3 lyžařské vleky, z nichž nejbližší je v dochozí vzdálenosti 200 metrů.

  Vybavení a služby

Každý z apartmánů je vybaven vlastní plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízení, TV/SAT. K dipozici je všem nájemcům společenská místnost s velkou kuchyní pro společné vaření, finská sauna, WiFi zdarma, zahradní posezení s grilem a uzavřené parkoviště. V objektu se dále nachází půjčovna běžek a jízdních kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V okolí se nachází 3 menší lyžařské areály přímé v obci (nejbližší 200m), 3km od Javorky je nástupní stanice Skiareálu Plešivec. 500 metrů od apartmánů začíná Krušnohorská lyžařská magistrála. Přímo od objektu se lze napojit na množství cyklostezek a turistických tras. Nejbližší "houbový les" se nachází přímo nad apartmány. V Perninku se nachází několik restaurací, 2 plně vybavené obchody s jídlem a infocentrum. Nejbližší lékárna a bankomat jsou vzdáleny 10km, v Krámku u Patrika v Perninku je možnost využít služby Cash Back. Signál všech českých mobilních operátorů je v místě dobrý.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Javorka Pernink
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Javorka
Ceník ubytování a stravování