Apartmány Jáchymov - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Jáchymov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází na okraji lázeňského města Jáchymov. Příjezd automobilem ze směru Karlovy Vary-Ostrov nad Ohří, Jáchymov, parkování zdarma před objektem. Autobusem Praha -Karlovy Vary - Jáchymov. Vlakem Praha - Karlovy Vary Ostrov nad Ohří + autobusem do Jáchymova. Vzdálenost od stanice autobusu k objektu - cca 150 m po rovině.
Vybavení a služby
Kompletní vybavení pro střednědobý pobyt 4 - 6 osob( v případě potřeby lze na úkor úohodlí v jednom apartmánu ubytovat až 7 osob) - vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout se sporákem, lednicí a nádobím. Apartmány jsou velikosti 2+kk, tj. ložnice s dvoulůžkem a palandou - celkem pro 4 osoby ( možnost přistýlky pro 1 osobu), obývací pokoj s jídelním stolem, židlemi, křeslem a rozkládací sedačkou pro 2 osoby + plně vybavený kuchyňský kout. K dispozici je televizor se satelitním příjmem. Objekt je vybaven výtahem a umožňuje tak ubytování pacientů v soukromí při léčebném pobytu v lázních Jáchymov. Možnost ubytování se psem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimní sezóně lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid, Boží Dar, Plešivec nebo přímo v Jáchymově, v lednu 2015 otevřena nová sedačková lanovka na Klínovec. Uvedené lokality jsou dosažitelné autem, linkovým autobusem nebo pěšky, k lanovce jezdí SKIBUS. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích až ke spodní stanici lanovky na Klínovec. Na Neklidu je k dispozici půjčovna lyží a lyžařská škola.J áchymov je vhodné východisko pro běžkaře, na hřebenech Krušných hor je několik udržovaných běžkařských tratí V letní sezóně je Jáchymov vhodné východisko pro turistiku -autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je koupaliště s minigolfem. V 20 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je AQUAPARK s tobogány. Lanovka na Klínovec přepravuje kola a umožňuje tak využití cykloturistických tras na hřebenech Krušných hor. V okolí jsou vhodné lesy pro houbaření a sběr borůvek. Nově je zřízeno minigolfové hřiště a půjčovna kol u lázeňského domu RADIUMPALÁC. Od roku 2010 je v lázeňském centru AGRICLA otevřeno veřejně přístupné Aquacentrum se soláriem, fitcentrem, solnou jeskyní a příjemnou kavárnou s koutkem pro děti.V Ostrově nad Ohří je možné si pronajmout tenisový nebo ricochetový kurt nebo navštívit venkovní koupaliště s tobogánem a dětským bazénem.
TOPlist