Poloha a dosažitelnost

Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších. Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí.

  Vybavení a služby

Ubytování v našich apartmánech o rozloze až 85m2 je ideální pro rodiny, nabízíme celkem až 60 lůžek v deseti vybavených apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky. Skiareál Herlíkovice Bubákov nebo Kněžický vrch je pouze 5 minut cesty autem, stejně tak běžecké tratě a cyklostezky. Do Špindlerova Mlýna je to pouhých 15 minut autem. Apartmány IT CENTRUM Vám nabízejí alternativu k velkým neosobním hotelům.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Vrchlabí nabízí velké množství sportovních zařízení - tenisové kurty, fit centra, kurty na squash, bowling, zimní stadion. V okolí se nachází lyžařský areál (3 km), rekreační středisko Špindlerův Mlýn je vzdáleno 15 km a nabízí ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Rovněž příznivci cykloturistiky a turistiky si zde přijdou na své.

Zpět


TOPlist
  Apartmány IT Centrum Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány IT Centrum
Ceník ubytování a stravování