Poloha a dosažitelnost

Obec Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra.

  Vybavení a služby

Ubytování v 5 apartmánech pro 2 nebo 4 osoby (4x apartmán 4 lůžka, 1x apartmán 2 lůžka s možností ubytování tělesně postižených). Akceptace psů v apartmánu. Parkování zdarma přímo před apartmánem. K dispozici je také lyžárna. Sprchový kout, WC, LCD TV, satelitní příjem 80 programů, vybavená kuchyňka (sporák, lednice, mrazák, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice), povlečení, ručníky.

  Rekreace a služby v okolí

Sjezdovky - informace o skiareálu Benecko naleznete na oficiálních internetových stránkách - www.skiareal-benecko.cz. Naše apartmány jsou vdálené pouze 300m od lyžařského areálu! Běžecké tratě - na Benecku jsou k dispozici běžecké tratě turistické i závodní v délce 15km. Tyto tratě jsou strojově upravované. Benecké běžecké tratě jsou napojené na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. Je zde také nástupní místo na Krkonošskou lyžařskou cestu (upravované lyžařské trasy po celých Krkonoších (cca 500km). Golf v okolí Benecka - GC Liberec - Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 17ha, na kterých je v současné době vybudováno 18 normovaných jamek. GC Semily - 9 jamkové hřiště 2km od centra Semil po silnici č. 292/II směrem na Jilemnici Cyklotrasy v okolí Benecka - Benecko je v letních měsících ideálním místem pro cykloturistiku. Střediska Harrachov či Špindlerův mlýn jsou oblíbeným cílem mnoha cyklistů.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Dřevařská Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Dřevařská
Ceník ubytování a stravování