Apartmány Dřevařská

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Benecko leží v západních Krkonoších. Výhodou proti střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou, která leží v údolí, je vrcholová poloha rekreačního centra.
Vybavení a služby
Ubytování v 5 apartmánech pro 2 nebo 4 osoby (4x apartmán 4 lůžka, 1x apartmán 2 lůžka s možností ubytování tělesně postižených). Akceptace psů v apartmánu. Parkování zdarma přímo před apartmánem. K dispozici je také lyžárna. Sprchový kout, WC, LCD TV, satelitní příjem 80 programů, vybavená kuchyňka (sporák, lednice, mrazák, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice), povlečení, ručníky.
Rekreace a služby v okolí
Sjezdovky - informace o skiareálu Benecko naleznete na oficiálních internetových stránkách - www.skiareal-benecko.cz. Naše apartmány jsou vdálené pouze 300m od lyžařského areálu! Běžecké tratě - na Benecku jsou k dispozici běžecké tratě turistické i závodní v délce 15km. Tyto tratě jsou strojově upravované. Benecké běžecké tratě jsou napojené na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. Je zde také nástupní místo na Krkonošskou lyžařskou cestu (upravované lyžařské trasy po celých Krkonoších (cca 500km). Golf v okolí Benecka - GC Liberec - Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 17ha, na kterých je v současné době vybudováno 18 normovaných jamek. GC Semily - 9 jamkové hřiště 2km od centra Semil po silnici č. 292/II směrem na Jilemnici Cyklotrasy v okolí Benecka - Benecko je v letních měsících ideálním místem pro cykloturistiku. Střediska Harrachov či Špindlerův mlýn jsou oblíbeným cílem mnoha cyklistů.
TOPlist