Apartmány Amos

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v klidné části Horní Blatné směrem na Boží Dar. Hraniční přechod v Potůčkách je vzdálen 6km, Karlovy Vary pak přes 20km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 200 metrů, železniční stanice cca 700 metrů.
Vybavení a služby
Ubytování se nachází v rodinném domě v 1.poschodí. Apartmán sestává z prostorné, dobře vybavené kuchyně (myčka na nádobí, elektrická trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač) spojené s pokojem s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, dále je zde ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, malou saunou a odděleným WC. Další WC se nachází na chodbě v mezipatře. K dispozici je Wifi, Smart TV. V domě je vymezené místo na odložení lyží a běžek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lokalita je ideální pro zimní i letní rekreaci. V těsné blízkosti se nachází běžecké stopy s napojením na Krušnohorskou magistrálu, dále lyžařská střediska na Klínovci a Božím Daru, menší střediska jsou v Potůčkách, Pstruží a v Perninku. V Potůčkách a Jáchymově můžete navštívit plavecké bazény.
TOPlist