PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Amos

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v klidné části Horní Blatné směrem na Boží Dar. Hraniční přechod v Potůčkách je vzdálen 6km, Karlovy Vary pak přes 20km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 200 metrů, železniční stanice cca 700 metrů.
Vybavení a služby
Dvě nově zrekonstruované samostatné ubytovací jednotky se nachází v rodinném domě v 1.poschodí. Apartmán 4 zahrnuje obývací pokoj s výborně vybaveným kuchyňským koutem (myčka na nádobí, elektrická trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač), ložnicí s manželskou postelí a dvojlůžkem a sociálním zařízením. Pokoj 2 je vybaven manželskou postelí, malou kuchyňkou a sociálním zařízením. K dispozici je Wifi. Dále je k dispozici přístavba domu, kde si můžete uschovat lyže, běžky, ale i kola. Vše je v bezpečí pod zámkem. Přístavba také zahrnuje kryté venkovní posezení s možností zapůjčení grilu a racclette. Parkování je možné ihned vedle domu. Za sebe do řady se vejdou 2 auta. Parkovací stání je pro 1 auto kryté, pro druhé již jen částečně.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lokalita je ideální pro zimní i letní rekreaci. V těsné blízkosti se nachází běžecké stopy s napojením na Krušnohorskou magistrálu, dále lyžařská střediska na Klínovci a Božím Daru, menší střediska jsou v Potůčkách, Pstruží a v Perninku. V Jáchymově můžete navštívit plavecký bazén. Z Horní Blatné můžete vyrazit na cyklovýlet všemi směry, na Klínovci je trail park pro odvážné. Horní Blatná je také výborná jako výchozí bod pro pěší turistiku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz