Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti centra obce (300 m) a sjezdovky (100m). Krásné klidné místo v klidné části Benecka jako stvořené k rodinné dovolené. Celoroční dostupnost autem, vlastní parkoviště nebo garáž v objektu.

  Vybavení a služby

Nabízíme ke krátkodobému pronájmu 4 nové, kompletně vybavené apartmány. Apartmány se nacházejí v srdci Krkonoš, v centru vzdušných lázní Benecka. Každý z nich je situován do jiného krkonošského řemesla (dřevařský, tkalcovský, lyžařský a sklářský). V každém apartmánu je kompletně vybavena kuchyň s vestavěnými spotřebiči, lednicí, mikrovlnou troubou, topinkovačem, dále v každém apartmánu najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, Full HD televizor s USB vstupem, rádio a WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Krásné místo v klidné části centra Benecka jako stvořené k rodinné dovolené. V centru bowling bar, restaurace, letní tubing park a horské káry pro malé i dospělé s dětským pískovištěm, restaurace v dosahu, masáže, kosmetika, kadeřník, pedikúra, sauna, výřivka (na objednání), spousta turistických i cyklistických možností po celých Krkonoších. V letních měsících Vás doveze cyklobus na výlety po celých Krkonoších jak s kolem, tak bez kola tam i zpět na výlet.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Alex Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Alex
Ceník ubytování a stravování