PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmánový dům Gryf

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruované apartmány Gryf apartments Harrachov leží v klidné části Harrachova zvané Rýžoviště jen 50 metrů od vleku. K apartmánovému domu náleží bezplatné parkoviště. V zimním období doporučujeme při cestě do apartmánu použití sněhových řetězů. Příjezd k domu je 50m svažitě stoupající cestou.
Vybavení a služby
Gryf apartments v průběhu roku 2018 prošly kompletní rekonstrukcí, kdy z původního hotelu vznikl apartmánový dům nabízející 11 apartmánu různých velikostí od 1+kk po 2+kk s kapacitou až 45 lůžek. Apartmánový dům také nabízí komfortní lyžárnu se skříněmi na uložení lyží a bot a sušárnu na boty. Apartmány nabízejí komfortní ubytování v krásném prostředí Harrachova s výhledem na sjezdovku a přímo na cestě k nádherným Mumlavským vodopádům, které jsou vzdáleny od hotelu pouhé 2km. Každý apartmán nabízí vlastní kompletně vybavenou kuchyň, jejíž součástí je obývací prostor s gaučem a televizí. Nové koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají bezplatné připojení na internet. Všechny apartmány mají wifi zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Apartmány mají ideální polohy pro lyžařské sporty. Jen 50 m od budovy je čtyřsedačková lanovka Rýžoviště, která je součástí Skiareálu Harrachov a nabízí snadné napojení na všechny jeho sjezdovky. V areálu je také lyžařská škola a půjčovna 30m od domu. V blízkém okolí jsou také další menší vleky vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi. V létě jsou Gryf apartments ideálním východiskem pro horskou turistiku a cykloturistiku. Bohatá turistická síť značených stezek a okruhů dle náročnosti. Díky poloze v klidné lokalitě a příjemné atmosféře poskytuje ideální podmínky rodinnou dovolenou. Podél apartmánů turistická stezka k Mumlavským vodopádům.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz