Apartmán Tereza - Chata Švadlenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Švadlenka se nachází přímo na svazích Lysé hory, na sjezdovce ski areálu Horní Domky. V zimě je ideálním místem pro zimní sporty (lyže, snowboarding, běžky, skialpinismus). V létě je výchozím bodem pro pěší tůry. V létě lze vystavit povolenku pro vjezd osobního automobilu do KRNAP, v zimě lze individuálně domluvit dopravu rolbou, či sněžným skútrem. Další možnost je sedačkovou lanovkou.
Vybavení a služby
Apartman 2+kk, obývací pokoj s rozkládací sedačkou s plnohodnotným dvoulůžkem, televizí se satelitním příjmem a videorekorderem. Jídelní stůl pro 4 osoby. Kuchyňský kout vybavený varnou deskou, mikrovlnou troubou a lednicí. Ložnice s dvojlůžkem a rozkládací přistýlkou. Koupelna se sprchovým koutem. Uzamykatelná sklepní koje se sušákem obuvi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro návštěvníky je k dispozici sauna. Restaurace Big Food a restaurace na chatě Skácelka. Lyžařské vleky v místě. Lékařská pohotovostní služba v Horní Rokytnici, lékárna v centru.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz