Poloha a dosažitelnost

Apartmány Skalka se nachází v Mnichově Hradišti, u dálnice Praha-Liberec. K dopravě lze využít i vlakové či autobusové spojení. Již 5km za Mnichovým Hradištěm se nalézá hranice Českého ráje, jsou zde krásná nástupní místa pro pěší či cykloturistické výlety. Zde je pár tipů na výlety: www.ceskehory.cz/pruvodce/mnichovo-hradiste.html

  Vybavení a služby

Nabízíme 2 apartmány. Velký apartmán (cca 60m čtverečných): 2 dvoulůžkové ložnice + jedna rozkládací dvoulůžková pohovka v obytné hale. Kuchyňský kout v jídelně je vybaven elektrickým dvojvařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, běžným nádobím. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. TV s běžnými českými programy. Malý apartmán (cca 27m čtverečných): 1 dvoulůžková ložnice + 1 lůžko v obývací místnosti spojené s kuchyňkou. Kuchyňský kout v jídelně je vybaven elektrickým dvojvařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, běžným nádobím. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Plochá TV s běžnými českými programy. Ostatní informace: Parkování auta na ulici před domem. V prostorách apartmánu není dovoleno kouření. Domácí zvířata nejsou povolena. V obou apartmánech je připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Cyklisté vítáni - jízdní kola je možno uložit v uzamčené místnosti, nabízíme možnost zapůjčení nářadí pro opravu jízdních kol + po dohodě základní servis kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Ideální možnosti pěší turistiky a cykloturistiky, možnosti horolezení ve skalních městech Mužský a Hrubá Skála, možnosti koupání v romantických rybnících (8km), v pěkných koupalištích, v řece Jizeře, případně v akvaparku Liberec (40km), možnosti návštěv hradů a zámků v okolí, výborné možnosti houbaření, tenisové kurty v místě, jízdárna, výcvik jízdy na koních (7km)

Zpět


TOPlist
  Apartmány Skalka Mnichovo Hradiště
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Skalka
Ceník ubytování a stravování