PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Rydvalovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítejte u nás ... čeká na vás báječně strávený čas v příjemném prostředí na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Naším cílem bylo vytvořit pro naše hosty prostředí, ve kterém se budou cítit tak dobře, jako doma a přidat k tomu ještě něco navíc. Dejte zapomenout shonu měst, pracovnímu stresu a každodennímu spěchu a přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, užít si celoroční fantastickou atmosféru hor, aktivně si užít pár volných dní, nebo je jen tak prolenošit. Byli bychom velmi rádi, kdybychom mohli přispět k vaší pohodě, a vy jste u nás našli to, co jste hledali. Přijeďte se podívat, a pokud se vám u nás bude líbit, budeme moc rádi, když se k nám budete také rádi vracet. Velmi se na vás těšíme, Markéta a Petr Rydvalovi
Vybavení a služby
V tuto chvíli je k dispozici ubytování pro maximálně 11 osob. Dispozice apartmánu: • 1.Patro – 1x ložnice (dvoulůžko), 1x ložnice (dvoulůžko + možnost přistýlky), 1 koupelna s vanou + WC, 1 obývací pokoj (rozkládací gauč pro 2 osoby) s kuchyňským a jídelním koutem. • 2.Podkroví – 1 velká ložnice (2x dvoulůžko + 1x jednolůžko) 1x WC s umyvadlem. K dispozici je pro naše hosty plně vybavená kuchyň se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem. Kuchyň je také vybavena dostatečným množstvím potřebného nádobí pro daný počet osob. Velký jídelní stůl umístěný v jídelním koutu vám poskytne dostatek prostoru pro společné stolování. Přilehlý obývací pokoj vám poskytne dostatek prostoru pro společně strávený čas odpočinku i pro společenské hry. Pro zpříjemnění pobytu využijete velkou plochou televizi a bezplatné připojení WIFI. Pro nejmenší máme dětskou postýlku, jídelní sedačku s pultíkem, nočník a dětské WC prkénko.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází velké množství příjemných horských hospůdek a také plně zásobených obchodů. Pokud jste sportovní nadšenci, můžete během zimy využít velké množství sjezdových nebo běžeckých tratí v okolí, mimo zimní sezonu jsou vám k dispozici nekonečné tůry po okolí, případně venkovní bazén, nebo ten krytý ve 12km vzdálené Jilemnici. Po domluvě je možné zajistit také saunu nebo služby zkušené masérky. Pokud jste nadšenými houbaři nebo se jen rádi touláte a užíváte si atmosféru lesa, hned za domem se můžete vnořit do lesního porostu a brouzdat se nekonečnými řadami krásně vzrostlých stromů a poslouchat a užívat si jeho atmosféru. K domu přiléhá zahrada s ohništěm. Pokud vám počasí nedovolí sedět pod hvězdnou oblohou a užívat si magickou sílu ohně, můžete využít krytou terasu s posezením a s grilem. Myslíme také na vaše děti. Pro menší děti je na zahradě domu k dispozici pískoviště, dětské posezení a houpačka. Travnatá plocha může posloužit k různým hrám nejen vašim dětem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz