Apartmán Poustevník C11

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je umístěn v apartmánovém domě Poustevník, který se nachází v těsné blízkosti vleku Javor (cca 100m) a lanové dráhy na Hnědý vrch (cca 200m) v nadmořské výšce 950m.n.m., 500m od centra Pece pod Sněžkou. Lze tedy vyjet na lyžích přímo od dveří objektu! V letních měsících lze parkovat zdarma přímo u objektu, v zimních měsících na placeném parkovišti cca 300m od apartmánu, odkud vás k nám zaveze taxi skútr za poplatek cca 200 Kč.
Vybavení a služby
Rozloha apartmánu je 84m2, jsou zde dvě samostatné ložnice, WC, koupelna a kuchyňský kout spojený s obývacím pokojem.V obývacím pokoji je TV se satelitním příjmem. V kuchyni najdete vše potřebné k pohodlnému vaření (el.sporák s troubou,myčku,toastovač, topinkovač...). Součástí apartmánu jsou také dva bakóny, které nabízí příjemné posezení s výhledem na okolní krajinu. Pro děti je k dispozici dětská postýlka a jídelní židlička zdarma. Hosté mohou využívat i uzamykatelnou lyžárnu s vyhříváním bot. Wi-fi připojení zdarma. V těsné blízkosti aparmánu (cca 20m) se nachází restaurace s barem, kde si lze zajistit snídaně (100 Kč/osoba). Obědy a večeře výběrem z jídelního lístku. Pro ubytované hosty je zdarma k dispozici velký vnitřní bazén. Sauna je za příplatek.V letních měsících mohou vaše děti využívat dětské hřiště, trampolínu a ping-pongový stůl. V areálu najdete také venkovní ohniště s altánem.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Peci pod Sněžkou se můžete svézt na 17 sjezdovkách různé obtížnosti. K dispozici je osm vleků a dvě sedačkové lanovky (Hnědý vrch a Zahrádky). Celková délka se pohybuje okolo 12,6km. Pro děti a začátečníky je zde lyžařská škola.Večerní lyžování nabízí sjezdovky Javor 1 a 2. Pro snowboardisty je zde Snowpark a Funpark s překážkami a skoky. Pro vyznavače adrenalinové zábavy je zde snowtubing - jízda na nafouknutých pneumatikách, kterou najdete na Velké pláni. Pec pod Sněžkou nabízí také mnoho možností pro běžkaře, skialpinisty i vyznavače zimní turistiky. K dispozici jsou upravené trasy Krkonošské magistrály. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí rozmanité množství turistických tras. Hřebenové tůry poskytují nezapomenutelné výhledy na okolní krajinu. Na vrchol Sněžky můžete využít lanovou dráhu nebo jednu z mnoha označených turistických cest. V Peci se nachází také známý Relax park, jehož součástí je bobová dráha, lanový Monkey Park a Lemurie.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz