PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Pod Lesem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malebné klidné místo s celoročním přístupem ve středisku zimních sportů a rekreace, parkování zdarma přímo u objektu.
Vybavení a služby
Dům po celkové rekonstrukci, který se nachází v klidné části Harrachova – v Anenském údolí. Parkoviště zdarma u domu. Vytápěná lyžárna se sušákem na boty. V apartmánu je plně vybavená kuchyň (lednice, 4 plotýnkový vařič s troubou, nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba) s jídelnou a sezením pro 12 osob + TV. Internet zdarma. Pokoje: • 4 lůžkový pokoj (1× 2lůžko, 2× 1lůžko), skříň, sezení, TV, koupelna s fénem v pokoji, terasa ven • 2 lůžkový pokoj (1× 2lůžko), skříň, sezení, TV, koupelna s fénem na chodbě naproti pokoji • 3 lůžkový pokoj (1× 2lůžko, 1× 1lůžko), skříň, sezení, TV, koupelna s fénem v pokoji • 3 lůžkový pokoj (1× 2lůžko, 1× 1lůžko), skříň, sezení, TV, koupelna s fénem v pokoji. Uzpůsobením je apartmán velmi vhodný pro 2 až 3 spřízněné rodiny, skupinku přátel.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský skiareál Čertova hora (400m), nespočet menších kvalitních lyžařských vleků, bobová dráha (300m), lyžařské běžecké tratě s napojením do Polska. Lze využít biatlonový areál včetně střelnice (1km), cykloturistika, golfové hřiště (3km), bowling (3km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz