Apartmán pod Božím Darem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Tento nově zrekonstruovaný prázdninový dům se nachází v klidné části na okraji lázeňského města Jáchymov pouhých 150 metrů od kostela sv. Jáchyma. Dům je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovní i turistické nadšence. Součástí je plně vybavená kuchyň, ve které nechybí mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, elektrická trouba a další nezbytné vybavení. V letních měsících je možné využít letní zahrádku s posezením a grilem. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Prostor pro kuřáky je pouze na dvorku. V celé budově je zákaz kouření.
Vybavení a služby
Součástí je plně vybavená kuchyň, ve které nechybí mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, elektrická trouba a další nezbytné vybavení. V letních měsících je možné využít letní zahrádku s posezením a grilem. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Prostor pro kuřáky je pouze na dvorku. V celé budově je zákaz kouření. Bohužel nemáme vlastní parkovací stání. Parkovat lze za poplatek (80 Kč auto/den) na soukromém pozemku nebo zdarma na městském parkovišti cca 200 metrů od apartmánu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské areály: Skiareál Náprava Nový Jáchymov 1.4km, Skiareál Neklid a Boží Dar 6km, Skiareál Klínovec Jih 5km, Skiareál Klínovec rozhledna 7km, Skiareál Fichtelber 9km, Skiareál Plešivec 16km, Skiareál Potůčky 20km. • Cyklistika: Jáchymov je skvělým výchozím bodem pro cyklisty. Cyklotrasy vás vyvedou až na hřebeny Krušných hor. Trasy vhodné pro začátečníky i pokročilé. 4 km od ubytování se nachází Trail Park Klínovec. • Další aktivity: Ferraty: Seifertova ferrata Nové Hamry vzdálenost 22km - vhodná pro začátečníky i pokročilé lezce. Ferrata Walter Keiderling - Breitenbrunn - vzdálenost 27km - Cvičná ferrata s lanovým mostkem. • Koupaliště a bazény: Aquacentrum Agricola 2,5km, Městské koupaliště Ostrov 9km.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz