Apartmán Na Vyhlídce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je vedle kostela, pod golfovým hřištěm. Autobus - 5 min. pěšky. Vlak - 15 min. pěšky. Parkování u domu.
Vybavení a služby
Ubytování bytového charakteru, velká předsíň, koupelna s vanou, dvě samostatné ložnice (včetně povlečení), kychyň s jídelním koutem (varná konvice, mikrovlnka, lednice, dvouplotýnkový vařič a základní výbava nádobí), TV, DVD, lyže/kola možno uložit v předsíni.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Skipark Mladé Buky - 3 min. autem, Černá Hora - 10 min. autem, Pec pod Sněžkou - 20 min. autem, Černý Důl - 20 min. autem. Běžky: běžecké trasy na golfovém hřišti - 200m. Cyklistika: v letní sezoně projíždí cyklobus na trase Trutnov - Pomezní Boudy, nebo Trutnov - Pec pod Sněžkou. Golf: GOLF KLUB Hrádeček 200m. Koupání: letní plovárna Sejfy - 5 min. autem, koupaliště Trutnov, v zimě krytý bazén v Trutnově - 15 min. autem. Restaurace: Bukovina - 5 min.autem, Borneo - 400m. Pošta a malý obchod v centru obce. Obchodní centrum: Trutnov - 10 min.autem, kino Trutnov Vesmír. Veřejné bruslení: zimní stadion Trutnov.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz